Redakcijos archyvo nuotr.

Renginys įprasmins Dainų šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidės prie miškų atsodinimo, miškų naujuose plotuose įveisimo ir Lietuvos miškingumo didinimo, taip dar kartą parodant, kad Lietuvą vienija meilė miškui ir dainai. Miškasodžio, vyksiančio balandžio 20 d. metu, bus siekiama įspūdingo rezultato: ketinama pasodinti net 100 simbolinių girių visoje Lietuvoje. Tikimasi, jog šiemet Nacionaliniame miškasodyje dalyvaus rekordiškai daug žmonių.

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ vyks visoje Lietuvoje balandžio 20 d. 10 val. Norintieji dalyvauti šventėje ir taip prisidėti prie Lietuvos miškingumo didinimo kviečiami registruotis: www.vmu.lt.

Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio padalinio vyriausiasis miškininkas Justas Vojega informavo, jog rokiškėnai šiemet mišką sodins Pandėlio, Kamajų ir Obelių girininkijose. Trijose kirtavietėse planuojama pasodinti 4,5 tūkst. ąžuolo, 3,05 tūkst. eglės, 1,3 tūkst. buko, 2,1 tūkst. liepos, 22 tūkst. pušies ir 1,2 tūkst. beržo sodmenų.

Pasiryžusiems dalyvauti miškasodyje ir užsiregistravusiems, jei yra galimybė, reikėtų atsivežti kastuvą bei darbo pirštines. Taip pat pasirūpinti drėgmei atsparia avalyne ir patogiais darbo drabužiais.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jonas
jonas
2024 30 kovo 15:36

Turiu leidimą jau 4 metai nuosavoje žemėje Obelių sen. Rokiškio raj. įveisti mišką 7 ha. Faktiškai būtų 3-4 ha nes dalis yra apaugusi savaiminiais medžiais. Daug kartų kreipiausi\si,įeškojau kas galėtų parengti projektą ir atlikti miško įveisimą. Nėra arti tokių įmonių.Nacionalinė mokėjimo agentūra projektų neruošia. Privačių įmonių nėra. Tai gal suorganizuokit miškasodį mano žemėje ir atlikit reikalaujamus atributus.Reklamuojat ,kad 20 balandžio bus miškasodis. Tai kaip tas yra atliekama.
Pagarbai, A.J.Redeckas

Rekomenduojami video: