blank

,,Idėja atidaryti tokio tipo grožio studiją kilo tada, kai pati neradau tinkamų patalpų vykdyti savo veiklą. Rokiškis, ne paslaptis, – grožio salonų miestas, bet rasti sau tinkamas, šiuolaikiškai įrengtas patalpas – sunku. Todėl, paskatinta šeimos ir kolegių, ryžausi šiam žingsniui – gruodžio mėnesį duris atvėrė šiuolaikiška, šviesi, 190 kv. m grožio studija, turinti daug įvairių grožio paslaugų vienoje vietoje, registraciją internetu bei administratorę“, – džiaugiasi Justina Vingrienė, grožio studijos „MyTime“ įkūrėja ir savininkė.

 ,,MyTime“ grožio studija, įsikūrusi Aušros g. 43A (buvusi advokato A. Kučinsko kontora), Rokiškyje, siūlo galybę įvairių procedūrų: ilgalaikis permanentinis makiažas, manikiūras, pedikiūras, kūno aparatinės procedūros, plaukelių šalinimas lazeriu, masažai, tatuiravimas ir dar daugybė kitų procedūrų. Moteriškas kolektyvas (tiesa, dirba ir robotas siurblys Michaelis) turi pasiūlymų/grožio paslaugų ir vyrams. Praktiškai vienoje studijoje rasite viską, ko gali prireikti žmonėms, norintiems būti gražiems ir jaustis gerai.

„MyTime“ grožio studija turi puikių pasiūlymų žmogui, ieškančiam dovanos. Salone rasite didelį asortimentą profesionalios kosmetikos priemonių arba yra galimybė įsigyti dovanų kuponą. Gavęs dovaną žmogus gali išsirinkti, kur tą kuponą išleisti, kadangi procedūrų yra daug ir labai skirtingų, studijos kuponas tampa labai gera ir greita, moterų ypač mėgstama dovana.

Rytais, pirmadienį ir ketvirtadienį, grožio studijos salėje vyksta jogos užsiėmimai. Salę taip pat galima išsinuomoti konferencijoms, edukacijoms, mokymams ar šventėms.

Registracija – internetu. Paprasta ir visiškai savarankiška. Užtenka atsisiųsti programėlę Watalook (arba paspausti nuorodą, kurią rasite Facebook arba Instagram puslapiuose), susikurti profilį ir atrasti studiją! Programėlėje galima rasti visas meistrių atliekamas procedūras, matyti laisvus laikus, kainas, ir, atradus tinkamą sau datą, užsiregistruoti vos poros mygtukų paspaudimu! Žinoma, nedraugaujantiems su išmaniosiomis technologijomis pagalbą užsiregistruoti ar tam tikros informacijos apie paslaugas maloniai  suteiks studijos administratorė. Galite užsukti arba paskambinti studijos kontaktiniu telefonu.

„MyTime“ grožio studija linkusi į inovacijas. Naujausias pirkinys – plaukelių šalinimo lazeris „Laeseir MHR“. Tai patikimas, patikrintas ir efektyvus diodo lazeris. Šis prietaisas dėl puikių techninių parametrų pelnytai vadinamas savo srities rinkos lyderiu. Diodinis lazeris „Leaseir MHR“ yra labai galingas, geba generuoti itin didelės galios trumpus impulsus. Taip pasiekiamas ilgalaikis glotnios odos efektas. Procedūra yra saugi, efektyvi ir labai greita. Profesionalios epiliacijos meistrės pasirūpins, kad paslauga būtų ir komfortiška.

„MyTime“ grožio studija kviečia visus, norinčius pasigražinti, pailsėti ar investuoti į save. Užsukite!

,,MyTime“ grožio studija, Aušros g., Rokiškyje

Tel. +370 678 16 438

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TBMWT
TBMWT
2023 3 birželio 2:25

Vau, Justina 🏆🏆🏆
Geros kloties išlaikant tokį didžiulį saloną 🫡👍
Konkurentai “Grožio imperijai” 🤭

Rekomenduojami video: