blank
D. Meškauskienės archyvo nuotr.

Laisvės kovų istorijos muziejuje nuo rugsėjo pradžios ekskursijų vadove-edukatore dirba istorikė D. Meškauskienė. „Tai iš dalies ir spontaniškas, ir apgalvotas sprendimas. Man niekada nebuvo svetima laisvės kovų tema, bet nekėliau sau užduoties dirbti būtent Obeliuose, tiesiog iš darbo išėjo buvusi  darbuotoja“, – apie sprendimą kalbėjo D. Meškauskienė ir pridūrė, jog su pedagoginiu darbu neatsisveikino, tik sumažino krūvį.

Artimiausiu metu turėtų įvykti ir daugiau pasikeitimų. Rokiškio krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė informavo, kad ruošiamasi skelbti konkursą užimti vienas svarbiausių pareigų – Istorijos skyriaus vedėjo. Jos liko laisvos po to, kai šiam skyriui vadovavęs Giedrius Kujelis tapo muziejaus direktorės pavaduotoju muziejinei veiklai. Laikinai jis tebevadovauja Istorijos skyriui.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Kas per asaba?
Kas per asaba?
2021 11 rugsėjo 8:23

Daug žmonių dirba ir ,esant reikalui, pakeičia darbovietes, išvyksta ar atvyksta nauji specialistai. Apie juos nerašoma. O kuo čia išskirtinis muziejaus Obelių filialas ir ši persona, kad net laikraščiai rašo? Kad pataikauja Godeliauskui, nesusitvarko su mokytojo pareigomis, ieško ko nepametus ir t.t.?

Ūkvedys
Ūkvedys
2021 10 rugsėjo 19:34

Užuojauta Obelių muziejaus vadovui Valiui K..

Smalsutis
2021 10 rugsėjo 19:31

Kai esi konservatorių numylėtinis, tai gali dirbti skrajojančiu edukatoriumi su pamokomis gimnazijoje. Pažiūrėjus Rokiškio muziejaus etatus, matosi, kad jie išpūsti.

Znaika
Znaika
2021 10 rugsėjo 8:40

Isidarbino muziejuje ir dirba pilna darbo diena. Po to raso , kad dar pamoku turi. Tai reiskia, kad tuo paciu metu gauna alga is dvieju darbovieciu, nors dirba tik vienoje. Cia turetu suziureti darbo inspekcija. Ai teisingai darbo inspektorius konservatorius Almantas Blazys, jis savu neskriaus. Tai nors antikorupcijos komisija turetu pasvarstyti.