„Mano organizmas stiprus, vaikščiosiu į ambulatoriją persirišti rankų ir susigydysiu žaizdas“, – optimizmu tryško Nina Narijauskienė.

Per didžiuosius šalčius, kai termometro stulpelis smuktelėjo iki 30–36 laipsnių, du Rokiškio rajono gyventojai kreipėsi į medikus dėl nušalusių galūnių. Jų patirtos traumos nebuvo sunkios: suteikus pagalbą, jie išleisti gydytis ambulatoriškai.

Pėstute iš Rudelių į Laibgalius

Rudelių (Jūžintų sen.) gyventoja Nina Narijauskienė per šalčius nutarė iš namų nueiti į Laibgalius nusipirkti maisto produktų, kitokių prekių. Iki artimiausios gyvenvietės – keturi kilometrai. „Nuo ežero pūtė labai stiprus vėjas, košė tiesiog kiaurai. Mūvėjau pirštinėmis, stengiausi eiti kuo greičiau, bet rankos vis tiek sušalo. Tikrai nebuvau sugriuvusi, negulėjau ant žemės, viską gerai prisimenu, tiesiog nušalau eidama“, – „Gimtajam…“ pasakojo moteris. Ji patikino, jog vasarą įveikti keturis kilometrus iki Laibgalių nesunku, o žiemą per pusnis kelionė prailgsta.

Į namus N. Narijauskienė negrįžo: Laibgaliuose užsuko pas pažįstamą Gintautą Čelkį. Vakare pastabėjo, kad paraudo rankos, kišo jas į šiltą vandenį. Naktį moteriai rankas ir pirštus ėmė mausti, tačiau nieko blogo nepagalvojo. Ryte N. Narijauskienė ant plaštakų išvydo vandeningas pūsles. „Rankos buvo baisios: pūslės kilo viena po kitos, labai skaudėjo, gerai, kad delnų oda liko sveika“, – prisiminė  N. Narijauskienė.

Plačiau skaitykite antradienio  “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Karol
2017 19 sausio 7:49

Mika gerai siūlo. Būtų gerai, kad tokia idėja būtų išgirsta ir apsvarstyta tų žmonių, kurie gali kažką padaryti….

Mika
Mika
2017 10 sausio 19:07

Atleiskite, jei ko nors nežinau ir tokia pagalba teikiama. Ar geltonieji mokykliniai autobusiukai nuvežę vaikus negalėtų padėti tiems seniems žmogiukams iš vienkiemių. Sudarytų grafiką ir bent kartą per savaitę nuvežtų iki artimiausio kaimo į parduotuvę, seniūniją, galų gale pas kunigą pakalbėti liūdesiui apėmus. Žmonės žinotų, susiplanuotų.

Regina
Regina
2017 10 sausio 13:05

Mačiau šią moteriškę einančią per Laibgalius vienplaukę, svirduliuojančią. Taip ir pagalvojau, kad geruoju ši kelionė nesibaigs

Nuomonė
Nuomonė
2017 10 sausio 11:15

Šaltukas pačirškino rankas.

Rekomenduojami video: