Rajono vicemeras Tadas Barauskas nebuvo pasiskiepijęs. GR archyvo nuotr.

Reikia gerai pasukti galvą

„Nors ši Vyriausybė deklaravo, kad švietimas – šalies prioritetas, tačiau priimami sprendimai rodo situacijos nesupratimą bei ugdymo proceso neišmanymą. Akivaizdu, kad įtampa švietimo bendruomenėje auga ir viskas eina blogyn“, – pabrėžia LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas.

Profsąjungų išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad „mokytojams, norintiems grįžti į klases, daugiausiai klausimų kelia testavimo tvarka ir joje numatytos išimtys. Operacijų vadovas yra nurodęs, kad tam tikri asmenys gali nesitestuoti, sudaryta galimybė rečiau testuotis ar kitokiais testais, bet ministerija to nesugeba ištransliuoti ir paaiškinti mokytojams“.

„Norint išnarplioti Vyriausybės formuluotes reikia gerai pasukti galvą. Tačiau Vyriausybė akivaizdžiai nesuvokia, kad jos priimtą tvarką turės interpretuoti 60 merų, o dar liūdniau tai, jog tas pačias taisykles bus pavesta traktuoti mokyklų vadovams, kurių Lietuvoje yra daugiau nei 1200. Kaip liaudies išmintis byloja – dešimt auklių, o vaikas be galvos“, – pastebi E. Milešinas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
klausimelis
klausimelis
2021 14 balandžio 12:35

Gal galima bus nesitestuoti gavus pirmą skiepą? Gydytojams jau nebereikėjo tarpe tarp pirmo ir antro skiepo testuotis.

Vaginis .
2021 12 balandžio 23:55

Reikia mokytojus aprūpinti kontrobandinėmis cigarėtėmis,tegu rūko ir sėdi namie.

Magde
Magde
2021 12 balandžio 16:35

Kitu specialybiu zmones viska supranta: kaip testuotis, kaip dirbti, tik mokytojams nuolat kyla milijonai problemu:) Na, jie visada atras priezasciu negrizti i mokyklas – is namu daug ramiau. O taip myli vaikus, taip jais rupinasi…

tiesa
tiesa
2021 13 balandžio 13:43
Atsakinėti į  Magde

Nebekliedėkit – didžioji dalis pedagogų jau senai nenori dirbti iš namų. Todėl turi būti labai aiškiai nuodyta, kas, kur, kada ir kaip. Nes bus dirbama su nepilnamečiais.

Magde
Magde
2021 13 balandžio 19:40
Atsakinėti į  tiesa

Va, aiskiai matosi, kad atsako pedagoge – mandagumas neispasakytas:)

Smalsutis
2021 13 balandžio 16:42
Atsakinėti į  Magde

Taigi švietimo ministrė kažkur po konservatorių šluota sėdi ir nieko nesirūpina.

Rekomenduojami video: