Redakcijos archyvo nuotr.

Profsąjungų lyderis Erikas Gaigalas anksčiau laikraščiui sakė, jog streikas bus skelbiamas, jei nepavyks susitarti su Vyriausybe dėl švietimo biudžeto. „Situacija kol kas nėra pasikeitusi ir po truputį rengiamės streikui. Jis planuojamas nuo 8 val. ryto“, – sakė E. Gaigalas. Jis kol kas buvo susitikęs su darželių, kuriuose yra profsąjungos, kolektyvais ir trumpai reziumavo, jog „nuotaikos įvairios“. Pirmadienį E. Gaigalas ketina susitikti su mokyklų vadovais. „Manau, tos mokyklos, kuriose yra profsąjungos, streikuos“, – sakė pašnekovas ir priminė, kad didžiausioje rajono mokykloje – Juozo Tūbelio progimnazijoje – nuo pernai profsąjungos nebėra.

Tėvus apie pasiruošimą streikui ketinama informuoti, jei vaikai jo metu ateis į švietimo įstaigas,  taip pat bus užimti.

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pirmininkas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pirmininkas
Pirmininkas

Nulis iš tų profsąjungų. Baikit svaikit ir gasdinti valstiečius, tame tarpe ir mūsų rajone rinktą seimūną Martinėlį. Jis gi žadėjo būti visiems lygus ir teisingas. Tad ir kreipkitės į šį centristą, tvarkietį, kaimietį, valstietį, žalietį ir t.t.