J. Kačerausko nuotr.

Svarstys ir tarsis

Paklaustas, ar reaguos į kilusį ažiotažą, galbūt keis savo sprendimą, A. Burnickas laikraščiui sakė: „Svarstysim galimybę perduoti bendruomenei. Jei bus jų noras užsiimti tokiu objektu. Mokyklos nuosavybe ta poilsiavietė tikrai nebebus.“ Į klausimą, ar perdavimo bendruomenei galimybė atsirado po kilusio triukšmo, A. Burnickas sakė, kad „iš pradžių svarstė, kas galėtų centralizuotai perimti tokių paslaugų teikimą“. „Galimybė perduoti bendruomenei iškilo per paskutines pora dienų. Tikimės, kad greitu metu susitiksim su bendruomenės atstovais pasiderinti, kokiomis sąlygomis perduoti šį turtą“, – sakė A. Burnickas. Savo sprendimo jis atšaukti nežada, bet „ilgai laikyti administracijos balanse tų pastatų taip pat neketina“. Ar poilsiavietės privatizavimo galimybė, apie kurią praėjusią savaitę kalbėta, atkrenta? „Dar neatkrenta, kol nesutarta dėl perėmimo sąlygų“, – sakė savivaldybės vadovas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

6
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
buves mokinysmamapritariu OptimistuioptimistasNuomone0 Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
buves mokinys
buves mokinys

Grynai Kriaunos pavydas klesti ,buves direktorius paydi esančiai . Mes ir pavydėdavom prascieniukam , kai jie gyveno mokykloj ir mokytoja jienms kotlietus per pamokas kepdavo , o kaip mes norėdavom, bet mum neduodavo. ir tai buvo gerai , gal ir dabar direktoriai duoda giminėm mokykloj apsigyvent , bet niekur neteko taip girdėt , o Kriaunos jau prieš daug metų buvo galima , aišku , ne visiem , tik giminėm Ricardo leisdavo.

pritariu Optimistui
pritariu Optimistui

Nieko nesupratau, kazkoks beraštis. Tikrai iš Kriaunų. Manau super ten po 3vaikus klasėje viena mokytoja mokina. Tai auga vunderkindų karta. Nu super Kriaunos. Reikia visose mokyklose taip padaryti. Nu super.

mama
mama

Smagu skaityti žmonių pasiūlymus , dėl vaikų pavežėjimo , mes , tėvai , labai džiaugiamės , kad mūsų mažiukai gali eiti savo mokyklą ir galime dirbti visą dieną ramiai , nes vaikai ,yra čia užsiėmę. todėl dėkojame valdžiai kad paliko mūsų kaime mokyklą . iR mums visai ner8pi kazkieko pensijops ir kiti dalykai . Ačiū , kad vaikai gali būti savo kaime.

optimistas
optimistas

Gal Kriaunų vaikus reikėjo pavėžėti iki Laibgalių. Laibgalių pradinę mokyklą uždarė dėl vaikų trūkumo.Dabar uždarys ir Kriaunų. Ar nebūtų protingiau kitiems metams vėl į Laibgalius grąžinti pradinę ,juk pastate veikia darželis,bendruomenės namai-išlaikymo kaštai mažesni. Ir mažyliams linksmiau-po darželio į mokyklą,kuri šalia. Kaip gražiai skambėtų- ATSIDARĖ MOKYKLA !

pritariu Optimistui
pritariu Optimistui

Galvočiau,kad galima būtų ir šiemet tai padaryti o kam laukti kitų metų??? ŠIEMET galima. Susodinai vaikus ir nuvežei, juk ir taip kiekvieną rytaą 3 autobusai ta kryptim važiuoja. Staselė gali ir pas Saulute metelius padirbėti arba darbo biržą. Pritariu Optimistui. Jau pernai visi žinojo kad tokia padėtis yra,bet ne Laibgalius uždarė, o Kriaunas paliko. O Kodėl niekas nepasidomi kodėl vaikai išeina į kitas mokyklas??? Manau ir įtariu kad visi žino kodėl vaikai bėga iš šitos mokyklos. ????

Nuomone0
Nuomone0

Galvoju, kad pagaliau. Juk buvo rašomas projektas ir daroma
Jūžintų bendruomenės labui. Jūžintų vaikai bendruomenės dalis. Galvoju,kad dabar laukiam pokyčių ir dėl Kriaunų mokyklos, nes nenormalu galvoju tuščia mokyklą kurenti ir laukti kazkieno pensijos nors ir metai iki jos liko. Na Kriaunų mokykla tarytum Vilūnėlio dvaras Druskininkuose. Neliečiamybės statusas? ar kas čia.? Jeigu judinti ir tvarkyti tai teisingai tuomet visur ir viską.Manau laikas sudėti taškus. O iš pasakų amžiaus visi gal jau išaugom?. Tokio tipo, močiutė Lesytė pasakoja visi klauso. Manau gana pasakų visiems brolių Grimų. Taip manau aš.