Redakcijos archyvo nuotr.

Poilsiavietė nuolat buvo akiratyje

Žiūkeliškių poilsiavietė ne pirmi metai kaitina aistras – ir auditorių, ir politikų.

„Kol nebuvo sutvarkyta, poilsiavietė nebuvo niekam įdomi. O dabar parūpo. Mes rašėm ES projektą, mes, jūžintiškiai, jį įgyvendinom“, – komentaruose „Gimtojo…“ feisbuke rašo Vilma Kavaliauskienė.

Kitas, nepabijojęs išreikšti nuomonės, nors ir anonimiškai, „Gimtojo…“ svetainėje prisistatantis „Būkime teisingi“, rašo: „… Viskas buvo buldozeriu „prastumta“ per VVG, o moksleiviais tik prisidengta. Tad ar tai mokyklos turtas, verta suabejoti, jei viskas sukurta ES lėšomis ir dar prisidėta lėšomis iš rajono biudžeto – tai tikrai ne mokyklos turtas. Manau, tai teisingas sprendimas ir netikiu, kad Jūžintų moksleiviai dėl to nukentės.“

„Gimtasis Rokiškis“ ne kartą rašė apie auditą Žiūkeliškių poilsiavietėje, kai Jūžintų Juozo Otto Širvydo mokyklai vadovavo Eimutis Mališauskas. Auditas užfiksavo daugybę pažeidimų. Po to šią temą ėmėsi eksploatuoti politikai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
VSI
VSI
2019 29 rugsėjo 11:45

nori būti turtingais..tik nežinia kieno sąskaita?

Kazimieras
Kazimieras
2019 28 rugsėjo 23:11

Ima juokas, negaliu. Mokyklos bendruomenė prisidėjo prie poilsiavietės. Nejuokinkit žmonių. Visos lėšos žinom į kieno kišenę subyrėjo. Gaila V. K. ir Eimučio sūnus nebegauna pastovaus atlyginimo už poilsiavietės priežiūrą, o kur dar jo širdies draugės įdarbinimas vasaromis ir kitos pajamos įplaukusios į šeimos piniginę. Reikia ne audito, o FNTT tyrimo, tegu sugrąžina lėšas už 5 įsipareigotus metus.

Mokinė
Mokinė
2019 28 rugsėjo 20:33

Kalbama, kad mokiniais tik dangstoma jog ši poilsiavietė reikalinga mokiniams, atvykite ir paklauskite mokinių tuomet išsiaiškinkite, kad iš tikrūjų ji yra reikalinga ir ten dažnai vyksta stovyklos, renginiai.. Tai va mielieji išsiaiškinkite, o ne sakykite kas jums patinka.

Jūžintų mokyklos mokinė
Jūžintų mokyklos mokinė
2019 28 rugsėjo 20:25

Kiekvieną vasarą važiuodavome į Žiukeliškių poilsiavietę, deja dabar šio džiaugsmo nebeturėsim atims ale kažkoks Andrius, paskutinį vaikų džiaugsmą. Sėkmės ir toliau skriaudžiant Jūžintų mokinius. Dėkojame direktorei kuri kovoja už mus, turime dar paskutinę viltį. Gėda valdžiai…

Nuomone0
Nuomone0
2019 28 rugsėjo 16:52

Aš nesuprantu, prašau paaiškinkite man. Manau, įtariu kad bus ir jums įdomu ,kad nenormalu man yra ir Kriaunuose mokinasi tik 14-15vaikų. Aptarnauja 13žmonių. Dar 2 žmonių reikia. Bus 15/15. Mokinių 7vaikai gal? Rado 4 vaikus mokina 2mokytojos. Didelė moktkla kurią šildyti reikia. Kriaunuose viskas super. Įtariu galvoju jok vaikai su spec. poreikiais. Arba kazkam liko metai iki pensijos. Svarbu mokėti pasakas pasakoti. Pasakas seki ir viskas puiku. O jeigu dar pirmininkas padeda pasakas pasekti. Tai vauuu. Va Kriaunuose viskas super, bet Va Jūžintuose tai ne. Kodel ankščiau niekas nieko nematė??? Kodėl Kriaunas nematot??? Brangieji kazkaip svarstyklės nevienodai sveria. Manau reikia… Skaityti daugiau »