J. Kačerausko nuotr.

„Mes apskųsim direktoriaus įsakymą. Mums šokas dėl tokio nesiskaitymo, niekada to nebuvo…“, – sakė Kamajų A. Strazdo gimnazijos ir Jūžintų pagrindinės mokyklos direktorė Loreta Grochauskienė, sužinojusi apie Rokiškio savivaldybės  administracijos direktoriaus Andriaus Burnicko šios dienos skubų įsakymą. L. Grochauskienė sakė, jog tuo įsakymu savivaldybė atima iš mokyklos jai priklausančią Žiukeliškių poilsiavietę, kuria lengvatinėmis  sąlygomis  naudojosi mokyklų vaikai, taip pat ir neįgalūs….

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

26
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
13 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
JonasAntanasNeringa PauliukevičienėRokiškio r. VVGHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Neringa Pauliukevičienė
Neringa Pauliukevičienė

Liūdniausia šioje situacijoje, kad sprendimas priimtas visiškai ignoruojant Jūžintų mokyklos bendruomenę. Spėlionės apie menamą korupciją tėra emocijos ir pavydas, kuris nubraukia prie poilsiavietės atnaujinimo projekto dirbusių žmonių pastangas, beja – neatlygintinas. tiek prie buvusių statinių griovimo, tiek prie naujų įrengimo savanoriškai dirbo visa mokyklos bendruomenė, o rezultatais džiaugėsi ir naudojosi viso rajono vaikai. Savivaldybės sprendimas priimtas vadovaujantis neegzistuojančiu mokyklos prašymu. Keisčiausia, kad pati savivaldybė poilsiavietę mokyklos priežiūrai perdavė iki 2033 m. Nesuprantu, kaip galima atimti vaikų stovyklų vietą, kurios išlaikymas savivaldybei nekainuoja. Labai kviesčiau savivaldybės vadovus konstruktyviam dialogui, situacijos analizei ir nevienašališkų sprendimų priėmimui.

Rokiškio r. VVG
Rokiškio r. VVG

Jūžintų mokyklos projektas vadinosi „Mokyklos poilsiavietės pastatų rekonstrukcija ir apstatymas“, jo tikslas – kurti patrauklią aplinką gyventi ir dirbi Jūžintų krašte, rekonstruojant ir įrengiant poilsiavietę bei pritaikant ją bendruomenės reikmėms. Projektą teikė mokykla, savivaldybė buvo partneris, prisidėjęs ne pinigais, o nekilnojamuoju turtu (tuo metu apie 2,5 tūks. Eur), daugiau kaip 3100 Eur mokykla, bendruomenė ir visi kam rūpėjo šitas projektas, prisidėjo savanoriškais darbais – yra sąrašai, nuotraukos, istorija. Savanorių suskaičiuota apie 150. Projektas nebuvo prastumtas, ar kaip kitaip kitomis sąlygomis nešvariai finansuotas – atitiko visus kriterijus, perėjo vertinimą tiek vietoje, tiek NMA. Kam įdomu, nuoroda į VVG projektus: http://senas.rokiskiovvg.lt/index.php/lt/informacija-projekt-vykdytojams/vietos-projekt-apraas 2.1.1,… Skaityti daugiau »

puikiai
puikiai

Dyrikas imasi tvarkyti rajoninio bardako ir savivalės, šaunuolis. Nuostolingus reisus nutraukia, plotus atima…, palaikykit žmonės.

Žiukeliškių berželis
Žiukeliškių berželis

Kažkaip susisuko Mališauskas savo laiku kai dar svorį turėjo su valdžios ponais ir iš medikų poilsiavietė atsidūrė mokyklos balanse. Prasuko Eimutis ES projektą visiems lipdamas ant galvų Raimondos ir švietimo centro moterų pagalba ir nereikia sakyt, kad mokyklos kolektyvas prisidėjo – ne jų lygio investicinis projektas prastumti, čia reikėjo turėti kietą užnugarį, buldozeriu būti ir nemažai pagerti su kuo reikia. Kas tikėjo, kad taip direktoriaus karjera šuniui ant uodegos nueis, ir viskas iš „nuosavo šeimos verslo atiteks mokyklai“. Ne kiek ten teko ir tenka mokiniams uodus penėti, tik jais prisidengiama. Pagalvokite Andriau, kaip galima būtų visa tai perduoti visuomenės reikmėms,… Skaityti daugiau »

Nuomone0
Nuomone0

Manau, galvoju, kad bus įdomu ir jums. O Kriaunų seniūnijos plaustą pagal projektą gautas atidavė bendruomenei. Tie kainas kai sukėlė, buvo už 3val 26€, o dabar 80€.tai plaustas nendrėse prastovėjo.Niekas žmonių nuomonės neklausė. Bendruomėnė už pašarvojimą ima 60€.Tipo auka, juk ne bažnyčia. Kriaunų mokykloje kiek mokinių? 15gal.? pagal popierius, o realybėje tiek gal nėra.O aptarnauja kiek 13žmonių. Kriaunų pavaduotoja-ūkvedė pasakas pasakoja su bendruom pirmininku visi tiki. Ir visi tiki visiems gerai. Galvoju kodėl taip? ???? Net žurnalistai apie Kriaunas nieko nerašo. Įdomu kodėl???? Varpą Kriauniečiai matys ant švento nigdo. Manau, verta žinoti. Manau tik prasidėjo įdomybės.

Gabi
Gabi

Pone, kiek kartų vaikai buvo toj poilsiavietėj? Nereikia dabar vaidinti aukos. Ir apsimetinėti. Šaunuolis Andriau.

Henka

Bus Tvarka ir Teisingumas, ne veltui jam komunistai kėdę pakišo

Būkime teisingi
Būkime teisingi

Tai kas buvo apleista seniai nušluota nuo žemės. Už ES lėšas Mališauskas pastatė naujus namukus, ir vieša paslaptis, kad puikiai tai pasinaudojo asmeniniams poreikiams ir nereikia sakyti, kad mokykla atnaujino. Viskas buvo buldozeriu prastumta per VVG, o moksleiviais tik prisidengta. Tad ar tai mokyklos turtas verta suabejoti, jei viskas sukurta ES lėšomis ir dar prisidėjimas lėšomis iš rajono biudžeto- tai tikrai ne mokyklos turtas. Manau tai teisingas sprendimas ir netikiu, kad Jūžintų moksleiviai dėl to nukentės.

Nuomone
Nuomone

Nesuprantu, mąstau ir nesuprantu. Tai kodėl niekas nemato Kriaunų mokyklos. Gal manau tikriausiai kurti visi ir akli. Kodėl???

Henka

Nuo TT tikrai niekas nenukentėjo… įmetė savo žmogų į TS_LKD….

Antanas
Antanas

Dirbau su vyrais prie statybos šių namųkų,išardėm prieš tai darytus pamatus ir viską padarėm naujai.Žinau viską kas rupinosi ,kas talkino.Teisybę rašo VVG.Per visą statybos laikotarpį ten nebuvo savivaldybės nei vieno klerko nei kvapo.Net brokoneriaujant Šventojojo-nemačiau .Priimant sprendimą reikėjo nors kaip žmogui pasišnekėti su mokykla,bendruomene…….

Nuomone2
Nuomone2

kai plaustą atidavė niekas neklausė žmonių nuomonės. Plaustas buvo rašomas Bobriškio bendruomenės atidavė Kriaunų bendruomenei, o tie kainas reguliuoja. Projektas irgi VVG.

Rokiškio r. VVG
Rokiškio r. VVG

Minimą projektą, per kurį buvo įsigytas ir plaustas, įgyvendino Rokiškio rajono savivaldybė, kartu su partneriu – Kriaunų kaimo bendruomene. Savivaldybė prie projekto prisidėjo nekilnojamuoju turtu už 3 tūkst. Eur ir piniginėmis lėšomis – 3,5 tūkst. Eur. Bendruomenė savanoriškais darbais ir talkomis atidirbo 3 tūkst. Eur. Projekto „Kriaunų paplūdimio pritaikymas gyventojų poilsiui – II“ tikslas – sukurti patrauklią ir saugią aplinką, skirtą tiek vietinių, tiek atvykusių žmonių turiningam ir aktyviam poilsiui, pramogoms Sartų ežero pakrantėje. Pritaikyti Kriaunų kaimo paplūdimį aktyviam gyventojų poilsiui“. Pasibaigus projekto kontrolės laikotarpiui, plaustas buvo perduotas Kriaunų bendruomenei, nes jie pasiruošę vystyti verslus

Ddddd
Ddddd

Absurdas auksciausio lygio….
Kaz kodel kai griauciai buvo ir viskas apleista tada nereikejo….
Kai viskas sutvarkyta pastatyta mokyklos pastangomis tada ir ponam prisireike…

Rita
Rita

Kiek prisimenu,tai sovietmečiu tai buvo ligoninės namukai skirti rajono medikų poilsiui .Būtų labai gražu jei ir neįgalieji galėtų bent po savaitę čia pabūti. Grybai,uogos vietoje .Tik juos visi pamiršta

Smalsutis

Dabar visą naktį galvosiu ar čia Partijų kova ar pasiruošimas Seimo rinkimams?

Jonas
Jonas

Vakar KK2 labai gražiai parodė, kad jau prasidėjo kova į Seimo rinkimus, du grybautojai pamatė ko nematę cha cha cha

Ilona
Ilona

Šaunuolė!Loreta Grochauskiene!!! Pagrindas yra vaikai jie mūsų ateitis….kovokit!!!mazai tokiu žmonių kurie stengiasi dėl vaikų geroves!!! 🙂Kam burnickui poilseviete? Poilsiui? 😂 Jaunas bet kvailas!!! Dar norėjo but Meru Rokiskio😂😂Tai atsiprašau… Žmogus kuris stengiasi būti meru… nori iš vaikų atimti poilsi ramybę ir gamtos grožį iš kur jam suprasti koki įspūdį daro neįgaliam vaikui gamta oras ramybę… Gaila tokiu žmonių nes suvokimas menkas ka tenka tokiems vaikams išgyventi… Gerai kad liaudis atsakingai išsirinko…!!! Meras dar ilgai nebūsi su savo poelgiais.

Henka

Turi TT savo zmogena pas konservatorius…

Smalsutis

Teko girdėti, kad ta direktorė nelabai skaitosi su mokytojais, kai kas dėl mokinių nedrausmingumo turėjo atsisakyti pamokų.

Nuomone2
Nuomone2

Manau, kad Jūžintų direktorė angelas palygimus su
kitu asmeniu. ĮTARIU, KAD Jūs dar Stasės direktorės neturėjoje. Jinai kaip Nežiniukas stebuklų šalyje. Jeigu eini į švietimą skyrių teisybės ieškoti, tai tokia kalba….Pirmą kartą girdžiu, arba pletkų lygis.
Po jos nors ir tvanas. o tiksliau metus iki pensijos prasilaikyti. TAI projektus vykdo ponia, maltiečiai po pamokų atvažiuoja pamokas daro. Nu tiesiog stebuklų šalis Kriaunos. Pasakų pasaka.

Duok kelią
Duok kelią

Nesuprantu, kaip gali mokyklai kas nors priklausyt? Juk tai ne privati įstaiga, ne UAB… Juk pati mokykla yra savivaldybės 🙂

Nuomone
Nuomone

Manau.kad Kriaunų mokykla irgi priklauso savivaldybėje. Du mokytojai ant 4vaikų. o gal 7vaikų. +didelė mokykla.kurią šildyti reikia+personalas kuriam algą mokėti reikia. Ar čia ūkiškumas tuščia mokyklą laikyti?

cha cha cha
cha cha cha

Pavydu? Apsišluok savo kiemą . Gal reikėtų ir jus patikrinti?

mx1
mx1

Kas liepė, Andriau?

Henka

Liepė TT