blank
15min nuotr.

Pirmadienio žiniomis, trys mūsų rajono klasės dirba iš namų. Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis sakė, kad klasės nuotoliniu dirba Senamiesčio progimnazijoje, J. Tūbelio progimnazijoje ir Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyriuje. Savivaldybės gydytoja Evelina Grėbliauskienė patikslino, kad Jūžintuose viena klasė izoliavosi rugsėjo pradžioje, Senamiesčio progimnazijoje, „Gimtojo…“ žiniomis, – praėjusią savaitę, o J. Tūbelio progimnazijoje toks sprendimas priimtas praėjusį penktadienį, ir nuotolinis pradinukams tęsis iki rugsėjo 20-osios.

A. Laužadis sakė, kad perėjimas dirbti nuotoliniu priimamas atsižvelgiant į bendrą kontekstą – kiek žmonių rajone serga, kad pradinukai klasėse nedėvi kaukių ir pan. E. Grėbliauskienės teigimu, ji turi paruošti visus reikalingus dokumentus, kad izoliuotų klasių vaikų tėvai turėtų teisę gauti nedarbingumą.

„Mums tai ne naujiena, visoje šalyje užsidaro pradinukai. Manau, nedaug vaikų testuojasi – apie 30 proc., be to, pradinukai pamokose būna be kaukių. Noriu pasinaudot proga ir paprašyti tėvų, kad  bent vaikų, kurie blogai jaučiasi, neleistų į mokyklą“, – sakė J. Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas.

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Aldona
2021 15 rugsėjo 14:25

O darželiuose kuo vaikai serga ? Kas juos tiria ?

Panemunelietė
Panemunelietė
2021 15 rugsėjo 0:39

Uždarykit tą Panemunėlio mokyklą-vaiduoklį o tas tris mokytojas atleiskit nes jos ten nieko nedirba o tik sėdi ir pletkavoja apie kitus už akių o viena iš jų dar ir šmeižia kaip tik sugeba ir kaip tik nori!!! ir išvis kur žiūri rajono švietimo skyrius nesuprantu!!

Last edited 1 Metai Prieš by Panemunelietė
Valia
Valia
2021 14 rugsėjo 16:35

tai, kad Tūbelyje kaip ir eina pradinukai i mokykla…

plius
plius
2021 15 rugsėjo 6:07
Reply to  Valia

taigi raso kad viena klase

Rekomenduojami video: