blank
Asmeninių archyvų nuotr.

Darbas progimnazijos mokinių taryboje bent mums, naujokams, buvo aiškus: susirenkam, pasikalbam, pasidalinam idėjomis, išklausom visų nuomonių, kartais pasiginčijam ir darom. O prasidėjus vasarai kai kas atsitiko – mes išvažiavome į stovyklą… Viskas apsivertė aukštyn kojomis – mokinių taryba iš oficialios grupės virto geriausiais draugais. Labai labai visi susidraugavome. Per tas keturias paras Žiobiškyje pažinome vienas kitą geriau nei per visus metus. Paskutinė naktis baigiantis stovyklai buvo ypatinga – visi miegojome susirangę sėdmaišiuose kaip kokiame kokone. Tą naktį pailsėjome puikiausiai.

Smagios buvo ne tik dienos ar naktys, bet ir vakarai. Kūrenome laužus, kepėme zefyrus, kūrėme pristatymus ir dainavome, šokome, maudėmės… O kartais, jau sutemus, užgesus laužams, atėjus metu numigti, gyvenimas prasidėdavo iš naujo – susirenkame kuriame nors kambaryje, atsinešame maisto, užsikaičiame arbatos ir ilgai ilgai kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Kartais iki ryto.

Taigi atsipūtus kibti į darbus kur kas lengviau ir idėjų daugiau atsiranda.

Kartu su mūsų kuratore mokytoja Lina Petrauskiene sudarėme naujųjų mokslo metų veiklos planą, koregavome mokyklos nuostatus.

Nuo praėjusių metų J. Tūbelio progimnazijos administracija kartu su mokinių taryba rengia forumus. Į juos kviečiame įdomius žmones, gyvenančius ar gyvenusius Rokiškyje. Jau svarstėme, kokius pašnekovus pasikviesti naujaisiais mokslo metais. Džiaugiamės, kad įdomių žmonių yra daugybė – vienas iš pirmųjų šiemet mūsų forume dalyvaus Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas. Jam turime daug klausimų.

Planuose – ir filmo apie Juozą Tūbelį tęsinio kūrimas. Važinėsime J. Tūbelio gyvenimo keliais, suksime į Kauną, į senąją prezidentūrą, jei pavyks, – į Liepoją.

Mokinių tarybos veiklą nuolat remiantis progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas džiaugiasi, kad stovykloje „susicementavome“, ne tik ilsėjomės, bet ir dirbome. „Labai svarbu vaikams pažinti vienas kitą, kad galėtų lengviau pasiskirstyti darbais ir dirbti komandoje. Jaučiasi, kad mokinių taryba yra“, – sakė direktorius. Jo kabineto durys mums visada atviros.

Sugrįžome į mokyklą – laikas naujiems projektams ir užduotims.

Luknė NARKEVIČIŪTĖ

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments