15min.lt nuotr.

„Atkreipėme ministrės dėmesį, kad galiojantys teisės aktai nereglamentuoja mokymo namuose, kai mokinys yra saviizoliacijoje“, – pabrėžia LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas.

LŠMPS, siekdama užtikrinti kiek įmanoma kokybiškesnį ir nepertraukiamą mokinių ugdymą, mano, kad būtina reglamentuoti izoliacijoje esančių mokinių ugdymo procesą bei apmokėjimo už mokinių mokymo namuose saviizoliacijos atveju klausimą.

„Sutvarkyti teisinį reguliavimą ir užtikrinti pedagogų darbo apmokėjimą už mokinių mokymą namuose saviizoliacijos atveju yra ypatingai svarbu esant dabartinei pandeminei situacijai, kada vienam ar keliems klasės mokiniams susirgus COVID-19 liga yra izoliuojama visa klasė, vienas ar keli mokiniai“, – teigia E. Milešinas.

LŠMPS ministrei siūlo papildyti 2012 m. rugsėjo 26 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu Nr. V-1405 patvirtintą Mokinių mokymo stacionarinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ir namuose organizavimo tvarkos aprašą. Juo būtina aiškiai reglamentuoti mokinių mokymo namuose saviizoliacijos atveju sąlygas bei apmokėjimo tvarką.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bajorė
Bajorė
2021 20 rugsėjo 20:25

Į ikimokyklines įstaigas tai čiaudintys ir sloguojantys priimami,tai kodėl į mokyklas-ne?

Mama
Mama
2021 20 rugsėjo 12:36

Negalvojau, kad norėsiu nuotolinio mokymo. Vaikas sukosa – mokyklon negalima. Mokykis vaike savarankiškai. Trečia savaitė namuos☹️

Valia
Valia
2021 20 rugsėjo 12:00

nesuprantu, kai saviizoliacijoje, tai nemokys mokinio, i klase kosintys ir ciaudintys nepriimami, tai, kaip vaikui mokytis…

Smalsutis
2021 20 rugsėjo 10:59

Kai ministrais tampa paklusnūs partinukai, tai vis reikia pabaksnoti ir atkreipti dėmesį. Tik ar jie sureaguoja?

Rekomenduojami video: