„Myli – nemyli“

Pirmasis K. Navicko vizitas Rokiškio urėdijoje – neoficialus susitikimas su miškininkais tam, kad, kaip sakė ministras, sužinotų galinčias kilti problemas nuo ateinančių metų sausio, kai nebeliks urėdijų, įskaitant ir Generalinę miškų urėdiją bei Valstybinę miškų tarnybą. Vietoj jų steigiama valstybinius miškus valdysianti įmonė su 26 padaliniais. Vienas jų bus Rokiškyje, prie Rokiškio jungiama Kupiškio urėdija, pagal valstybinių miškų plotą viena mažiausių urėdijų šalyje. Padaliniai neturės juridinio statuso, kaip yra dabar, jie bus valdomi centrinės įmonės, pastaroji valdys ir medelynus. Ji turėtų pradėti veikti Panevėžio rajone, Katinų kaime.

Generalinės urėdijos ir 42 urėdijų vadovai nuo sausio neteks pareigų. Ministras garantavo, jog kiti urėdijų darbuotojai pirmajame pertvarkos etape nebus atleisti, pasikeis tik darbdavys. Vėliau pokyčių numatoma pertvarkant pareigybes ir veiklos barus.

„Garantuoju – nebus „myli – nemyli“, viskas bus griežtai įstatymų rėmuose. Su kiekvienu darbuotoju bus aptarta atskirai, suderinta su profsąjungomis, pagal turimas kolektyvines sutartis“, –  darbuotojams jautriausią temą „glostė“ ministerijos vadovas.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

 

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus