"Parsinešk Kalėdas į namus" miškininkų akcijoje žmonėms miškininkai dovanojo ir šilčiausius linkėjimus. A.Minkevičienės nuotr.

Ketvirtadienį Nepriklausomybės aikštė pakvipo Kalėdomis. Čia nuo 12 val. urėdijos miškininkai dovanojo eglių ir pušų šakas miestelėnams ir iš kaimų atvykusiems žmonėms. Miškininkų dovanų laukę miestelėnai sakė, jog ši akcija – šventė širdžiai, nes tai puiki proga pabendrauti su žmonėmis, kurie augina ir tausoja mišką.

Dovanų atgabenta didžiulė priekaba, bet spygliuočių šakos tirpo akimirksniu. Jų atėjusiems žmonėms net teko palaukti eilutėje. O kol lūkuriavo, su artėjančiomis šventėmis juos sveikino ir atvirutes su užrašu „Šilčiausi apkabinimai miškui ir jums“ dovanojo urėdijos darbuotojai.

Už šiltą  akciją „Parsinešk Kalėdas į namus“ , kuri tęsiasi daugybę metų, miškininkai pelnė gausių ir nuoširdžių žmonių padėkų bei šventinių linkėjimų atsakingame darbe auginant mišką. Prie eglišakių vyko gyvos diskusijos, čia su VĮ urėdijos Rokiškio padalinio miškininkais susitiko buvę kolegos, ilgametis urėdas Rimantas Kapušinskas ir miškininkystės žymūnas Stanislovas Šakūnas.

Eglišakių dovanojimo šventė numatyta iki 15 val., bet, kaip šmaikštavo miškininkai, ji baigsis, kai nebeliks atgabentų spygliuočių šakų.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie