Kęstutis Skvarnavičius. A. Minkevičienės nuotr.

Tris savaites (rugsėjo 2–20 d.) šalies gyventojai kviečiami dalyvauti miškininkų organizuojamose išvykose į miškus, pėsčiųjų žygiuose ir gausybėje kitų renginių. Rokiškio padalinio vadovas Kęstutis Skvarnavičius gyventojus kviečia į dvi išvykas.

Rugsėjo 13–14 d. vyks atvirų durų dienos valstybiniuose miškuose, o gidais taps miškininkai. Rugsėjo 13 d. – pėsčiųjų žygis Dusetų girioje, vadinamoje Rokiškio krašto miškų karūna ir gamtos laboratorija. Tai 4 km pėstute per gausios ir įvairove pasižyminčios augmenijos labirintą. Dusetų girioje yra daug saugomų teritorijų, kertinių buveinių, kuriose auga ir gyvena galybė saugomų rūšių augalų bei gyvių. Čia – įspūdingi liepų ir guobų medynai, yra kitų gamtos perlų, tarp kurių – vertinga Vosynos pelkė. Bus keliaujama vaizdinga Sartų ežero pakrante. Visas Dusetų girios paslaptis atskleis Rokiškio  padalinio miškininkai, Sartų ir Gražutės regioninio parko specialistai miškininkai: papasakos, kaip keičiasi miško gyvenimas skirtingais metų laikais, pamatysite brandų mišką, sengirę, pelkes, rekreacinius objektus.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pamirsau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pamirsau
Pamirsau

„Jubiliejų“ perfrazuosiu: našlys vedė antrą kartą. Po metų kelia „auksines“ vestuves. Žmonės pačiais gūžčioja, o jaunavedys atkerta: „bet juk nuo mano purmųjų vedybų tokia sukaktis šįmet sueina!“. Urėdijų nebėr, o naujoji struktūra švenčia jų sukaktį😀. Gal geriau švęskim metines? Su Bažnyčia, gedulingais pietumis…