Ministerijos ir visų švietimo profsąjungų vadovai su ministru Gintautu Jakštu susitiko ir derėjosi antradienį. „Buvo kalbama apie iškeltus reikalavimus, kurių esminis – gerokai kelti atlyginimus. Vienos profsąjungos siūlo kelti jau dabar, kitos – nuo sausio. Tačiau ministerija siūlo, kad nuo sausio alga būtų keliama vos daugiau nei šešiais procentais. Jei paskaičiuotume, tai išeitų maždaug 40 eurų. Kitą dalį jie žada kelti tik nuo kitų metų rugsėjo, kalba apie 20 proc. Bet konkretumo nėra. Su tokiu pasiūlymu visos profsąjungos nesutiko ir siūlė nuo sausio kelti bent 15 proc.“, – sakė E. Gaigalas.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga jau skelbia rugsėjo pabaigoje pradėsianti neterminuotą streiką. Juos palaiko nemaža dalis visuomenės, mokinių, jų tėvų. „Pas mus (Rokiškis priklauso Švietimo ir mokslo darbuotojų profesinei sąjungai) kol kas sprendimo šiuo klausimu nėra, bet viskas eina link to, kad nepavyks susitarti ir reikės prisidėti prie streiko“, – sakė E. Gaigalas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2023 30 rugsėjo 13:35

kodėl tiek daug pas pedagogus profsąjungų? Kiekviena atskirai “derasi” Gal būt tai ir parodo ,kad pirmiausiai nesusitariate tarpusavyje..?

Plevėsa
2023 20 rugsėjo 15:12

Nekantriai lauksiu kokiais žodžiais mokytojus pasmerks visada teisi premjerė.

Rekomenduojami video: