blank
A. Stanio nuotr.

Šį trečiadienį rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio regioninio padalinio vadovas Kęstutis Skvarnavičius kartu su idėjos autoriais apžiūrėjo dviračių trasos Miliūnų apylinkėse vietą ir sutarė dėl tolimesnių darbų.

Idėjos autorius – Andrius Stanys. „Trasos idėja kilo netikėtai, pamačius Lietuvoje vykusių varžybų nuotraukas. Rajone galėtų vykti kiek kitokios, galbūt nestandartinės veiklos, galėtume propaguoti išskirtines sporto šakas. Tam turime daug neišnaudotų galimybių. Jau kuris laikas apie tai galvoju ir ne tik galvoju, bet ir stengiuosi įgyvendinti. Džiaugiuosi, kad ši idėja visiems patiko“, – pasakoja A. Stanys.

Trasos sudarymo darbais užsiėmė patyrę dviratininkai Mindaugas Šarkauskas ir Artūras Dilys.

„Trasa nuo pagrindinės poilsiavietės driekiasi aplink ežerą įvairiais takais, takeliais, kalnais ir nuokalnėmis – norintieji pavažinėti ekstremaliai netrukus čia ras visas galimybes. Vienas ratas – kiek daugiau nei penki kilometrai“, – pasakoja M. Šarkauskas.

Tad kiek ekstremalesnius pasivažinėjimus mėgstantys dviračių entuziastai šią trasą galės išbandyti jau šį vasaros sezoną.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 10 birželio 19:21

keturaciu motociklu klubas turbut jau ruosiasi apziureti…

Interesantas
Interesantas
2021 10 birželio 14:52

pasidalinkit maršrutu, “natūraliai” susiformuos trasa 😉 komoot, strava ar tiesiog .gpx

Edgaras Mostavicius
Edgaras Mostavicius
2021 9 birželio 20:18

Super, taip ir toliau, jaunimas tures ka, veikti!

pilietis
pilietis
2021 9 birželio 17:18

Nu valio, reiks isbandyti, tramplinu gal netruks. MTB trasos uzsienyje youtubeje beziurint vis pagalvodavau kad ir LT butu faina, tik kalnu tokiu neturim ech..