blank
R. Keliuotytės nuotr.

Projektas įvertintas kaip sėkmingas

„Mes taip pat gyvename laukimo režimu. Ir mums norisi pagaliau įsikurti naujose patalpose, susivežti iš įvairių vietų knygas ir pradėti įgyvendinti sumanymus. Juk teikdami bibliotekos rekonstrukcijos ir plėtros projektą įsipareigojome naująsias erdves tikslingai įveiklinti“, – sako J. Keliuočio viešosios bibliotekos direktorė Alicija Matiukienė. Jos nuomone, gali svarstyti kaip nori, tačiau projektas sėkmingas ir užtruko kur kas mažiau nei analogiški.

Girdimos nuomonės A. Matiukienei kelia šypseną: „Turim aiškią viziją, norim, kad biblioteka visiems taptų sava, reikalinga, kad čia būtų daug veiklos ne tik skaitytojams, todėl ir kūrėme erdves, pritaikytas įvairiems poreikiams. Manau, mums pavyks.“

Reikia pripažinti, kad naujasis modernus statinys harmoningai įsiliejo į istorinę senamiesčio aikštę, puikiai dera su senuoju pastatu ir visa aplinka. „Ir senuosius ąžuolus, uosį šalia pastato išsaugojome, nors irgi buvo visokių nuomonių, buvom skatinami juos iškirsti, bet nesutikom“, – sako A. Matiukienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
mx1
mx1
2019 14 birželio 11:36

O tai anksčiau buvo atvira ne visiems?

Stebėtojas
Stebėtojas
2019 11 birželio 18:51

Džiugi ir viltinga žinia.Daugelis miestų gali tik pasvajoti apie tokią biblioteką.Menininkai laukia atidarymo,Rokiškis neturėjo galerijos dabar ji taps susitikių ir mūzų plazdėjo vieta.

Smalsutis
2019 9 birželio 9:16

Dabar visur „įveiklinimo“ epidemija. Geriau būtų sakoma: Europos Sąjungos eurų plovimas.

Donatas
Donatas
2019 10 birželio 17:48
Reply to  Smalsutis

Aiškina tik iš nosies į burną tesugebantis veiksmą atlikti.