R. Keliuotytės nuotr.

Projektas įvertintas kaip sėkmingas

„Mes taip pat gyvename laukimo režimu. Ir mums norisi pagaliau įsikurti naujose patalpose, susivežti iš įvairių vietų knygas ir pradėti įgyvendinti sumanymus. Juk teikdami bibliotekos rekonstrukcijos ir plėtros projektą įsipareigojome naująsias erdves tikslingai įveiklinti“, – sako J. Keliuočio viešosios bibliotekos direktorė Alicija Matiukienė. Jos nuomone, gali svarstyti kaip nori, tačiau projektas sėkmingas ir užtruko kur kas mažiau nei analogiški.

Girdimos nuomonės A. Matiukienei kelia šypseną: „Turim aiškią viziją, norim, kad biblioteka visiems taptų sava, reikalinga, kad čia būtų daug veiklos ne tik skaitytojams, todėl ir kūrėme erdves, pritaikytas įvairiems poreikiams. Manau, mums pavyks.“

Reikia pripažinti, kad naujasis modernus statinys harmoningai įsiliejo į istorinę senamiesčio aikštę, puikiai dera su senuoju pastatu ir visa aplinka. „Ir senuosius ąžuolus, uosį šalia pastato išsaugojome, nors irgi buvo visokių nuomonių, buvom skatinami juos iškirsti, bet nesutikom“, – sako A. Matiukienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mx1StebėtojasDonatasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
mx1
mx1

O tai anksčiau buvo atvira ne visiems?

Stebėtojas
Stebėtojas

Džiugi ir viltinga žinia.Daugelis miestų gali tik pasvajoti apie tokią biblioteką.Menininkai laukia atidarymo,Rokiškis neturėjo galerijos dabar ji taps susitikių ir mūzų plazdėjo vieta.

Smalsutis

Dabar visur „įveiklinimo“ epidemija. Geriau būtų sakoma: Europos Sąjungos eurų plovimas.

Donatas
Donatas

Aiškina tik iš nosies į burną tesugebantis veiksmą atlikti.