blank
15min.lt nuotr.

Nuo šio pirmadienio, vasario 22 d., vėl kursuoja mikroautobusas iš Pandėlio į Rokiškį ir atgal. Iš Pandėlio darbo dienomis jis išvyksta 7.20 val., 12 val., 16 val. ir 17.40 val. Šeštadieniais – 8.30 ir 11.30 val.

Primename, kad reisai buvo nutraukti prasidėjus karantinui. Pavėžėjimo paslaugą teikiantis Gediminas Gernys vasario pradžioje „Gimtajam…“ minėjo, jog susisiekimas bus atnaujintas sušvelnėjus karantino reikalavimams.

Juodupiečiai ir per karantino įkarštį galėjo susisiekti su rajono centru. Jiems reisų tik apmažinta – vietoje 8 palikti 5. Individualiosios įmonės savininkas Virgilijus Barauskas informavo, kad nieko keisti neketina ir likusius reisus atnaujins po karantino. „Per pirmąją bangą išlaikiau visus aštuonis, bet patyriau didelių finansinių nuostolių. Kol kas lieka penki – tie, kurie reikalingiausi žmonėms“, – apsisprendimą komentavo V. Barauskas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Regina
Regina
2021 23 vasario 7:23

Labai malonu, kad parašyta kada išvyksta iš Pandėlio. Labai norėčiau sužinoti kada išvyksta iš Rokiškio į Pandėlį? Ir iš kur? Teiravausi autobusų stotyje, klausiau gal yra grafikas , darbuotoja atsakė, kad jiems neprivaloma žinoti. Gal kas nors parašytų, būčiau labai dėkinga. O gal yra telefono nr. mikriuko vairuotojo?

....
....
2021 23 vasario 5:00

Mmmm, turbut nauja kelia nutiese i Pandely ar Juodupe, nematytas kazkaip tai 🤔

Jonas
Jonas
2021 22 vasario 21:50

Bent jau į Rokiškį bus su kuo nuvažiuot nuo Pandelio ir taip jau užmirštas tas kraštas. Jokio susisiekimo iškirus kaimynus.