Rokiškis. D. Zibolienės nuotr.
Rokiškis. D. Zibolienės nuotr.

Startuoja nauja „Gimtojo Rokiškio“ svetainė – naujų galimybių čia apstu. Svetainė – ne tik forma – patrauklus dizainas, kuris, beje, labai svarbus, bet ir turinys. O jį stengėmės pritaikyti Jums, mūsų skaitytojams: analizavome Jūsų pasiūlymus, labiausiai dominančias temas, išskyrėme daugiausia komentarų sulaukiančias sritis, išgryninome Jūsų poreikius.

Mūsų tikslas – patraukliai pateikti operatyvią informaciją Jums. Laikraštis (ir jo internetinė svetainė) nebūna pats sau, be grįžtamojo ryšio jis yra… niekas. Šiandien „Gimtajam…“ itin svarbu, kaip, beje, visada ir buvo, nuolatinis dialogas su skaitytoju, komentuotoju, savuoju kritiku…

Mūsų, visų redakcijos darbuotojų, kuriamas produktas – ŽODIS – nėra prekė, o skaitytojai nėra jos vartotojai. Mes, redakcijos darbuotojai, ir Jūs, skaitytojai, esame bendruomenė ir ŽODĮ kuriame kartu. Todėl kiekviena nuomonė, pasklidusi www.grokiskis.lt, išgirsta redakcijos telefonu ar išsakyta užsukusiųjų… mums aukso vertės.

Pranešti savo žinią svetainėje bus itin paprasta: vienu klavišo paspaudimu atversite rubriką „Pranešk!“: čia laukiame „karštų“ naujienų, išgirstų ar pamatytų Jūsų pačių, kaimyno, bendradarbio, nugirstų eilėje prie prekių; čia galite „prikabinti“ vaizdo ar fotomedžiagą iš „įvykio vietos“.

„Forumas“ – skaitytojų diskusijoms. Tiesa, jis visiškai kitoks, nei buvote įpratę. Pasisakyti jame  raginame pagal konkrečias temas ir jų potemes. Daugiau tvarkos – daugiau ir aiškumo!

Komentarų sritis – Jūsų nuomonei išreikšti, o jos laukiamos visokios, bet, kaip žinia, Lietuvos įstatymai galioja visiems lygiai, taigi gerbkime juos, o kartu ir save.

„Nykščiai“ – irgi svetainės naujiena. Taip kartu filtruosime komentarus ir reikšime savo požiūrį į juos. Etika dar niekam nepakenkė, o kurį, žiūrėk, privers praturtinti savo žodyną mandagesne lietuvių kalba.

Skaitytojus raginame registruotis svetainėje: tą padaryti patogu dviem būdais: pačioje svetainėje ar per socialinius tinklus. Registruotieji galės užsisakyti naujienlaiškį, o ateityje etiškiems mūsų bendruomenės nariams redakcija pažada privilegijų…

Nors gyvename „antraščių amžiuje“, vien tik informacijos gausos keliu nenueisime: stengsimės įžvelgti daugiau ir giliau, analizuoti… Žinoma, to sieksime Jūsų padedami.

Vis dėlto… Mūsų laisvė nėra absoliuti: atsižvelgti į kitų žmonių teises mes privalome patys, tą daryti mus įpareigoja įstatymai. Taigi raginame savo skaitytojus ne tik aktyviai reikšti savo nuomonę, bet ir nepamiršti, kad ji turi būti etiška, neįžeidžianti, nežeminanti, nesityčiojanti, nevulgari, negrasinanti ir pan. Tam www.grokiskis.lt parengtos komentavimo taisyklės, ribojimai ir kitos taisyklės, kurias reikėtų perskaityti kiekvienam.

Ir nepamirškime – mes kuriame ŽODĮ, o jis, kaip žinia, galingas: būkime etiški, mandagūs, nesidangstykime anonimo kauke.

***

P. S. Pirmosiomis savaitėmis gali pasitaikyti menkų sutrikimų – svetainė dar turės bandomosios „statusą“: gali kiek lėčiau „vartytis“, o paieška – kiek strigti. Jie bus pašalinti netrukus. Apie klaidas informuokite forume, praneškite žinią arba susisiekite su redakcijos darbuotojais svetainėje nurodytais telefonais.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
11 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vidabu
2016 17 gegužės 7:56

Sveiki. Mėgstu naršyklę Chrome. Įeinu ir pirmam lape naujausia žinia tik 12dienos , o visa kita tai ką mačiau nuo šeštadienio. Įeinu toliau, vėl naujausios žinios tik 13 dienos, pora kartų paspaudus, randu ir 16d naujienas.
Jungiuosi per Mozillą, pirmame lape jau matau naujienas 13dienos, o giliau yra ir 16diena.
Kodėl skiriasi?

Jurgita Narkevičienė
Administratorius
2016 17 gegužės 16:13
Atsakinėti į  vidabu

Šios techninės problemos laikinos, artimiausiu metų jų turi nebelikti.

Virginija
2016 16 gegužės 20:30

Sveiki. Ir vėl, paspaudžiu temą ”Miesto ir rajono veidas-klavišo paspaudimu”, matau 3 komentarus ir šone nuo šeštadienio mačiau tik gegužės 12 dienos naujienas, net pikta buvo, galvoju gal stringa kas, net savo komentaro neradau. Dar kartą toliau spaudžiu tą pačią temą , tada jau matau 8 komentarus ir tik toliau jau eina 15 ir 16d naujienos. Norėčiau tik atidarius temą matyti ne senas naujienas, bet naujas, o senos gali būti paslėptos, nes atrasti kas nauja tai mistinis dalykas. Man neužtenka vieno ”klavišo paspaudimo”. Sėkmės tobulinant.

buvęs skaitytojas.
buvęs skaitytojas.
2016 16 gegužės 15:22

Ar aš vienas toks durnas , ar čia kažkoks labirintas sukurtas? Kur ką rast – be supratimo….

simas
simas
2016 16 gegužės 8:15

Toks nesąmoningas, kad nusišauk.

Virginija
2016 14 gegužės 10:31

Sveiki. Šaunu kad atsinaujinome, bet kaip sunku surasti naujausias žinias, nepavyko prisiregistruoti, bandžiau balsuoti, bet nerodo kad balsavau. Nenorėčiau kad visi matytų mano el paštą, todėl nedrįstu net komentuoti. Įsilaužus į Jūsų el paštą, rastų ir mano el paštą, o aš to nenoriu.
Antraštė ”Miesto ir rajono veidas – klavišo paspaudimu” man visai nieko ”nesakė”, net minties nekilo kad ten paspaudus rasiu naujausias žinias… O jos galėtų būti tik atvėrus puslapį.

Jurgita Narkevičienė
Administratorius
2016 14 gegužės 11:06
Atsakinėti į  Virginija

Ačiū už pastabas, jas tuoj pat peržiūrėsime, o dėl el. p. – Jums registruojanti reikėtų uždėti “varnelę” ties kategorija “slėpti el. p.”, ir jis nebus viešas.

Jurgita Narkevičienė
Administratorius
2016 14 gegužės 11:08
Atsakinėti į  Virginija

ačiū už pastabas, jas patikrinsime netrukus, o dėl el. p – Jums registruojantis, reikėtų uždėti “varnelę” ties “slėpti el. p.” Bandykite

???
???
2016 13 gegužės 10:56

Sveiki, kol kas nauja svetainė nepanaši į senąją.. 🙁 šiuo metu renku informaciją iš “Tarybinio Rokiškio”, atnaujinus svetainę, viskas pasikeitė.. deja į blogąją pusę.. 🙁 „Gimtojo Rokiškio“ projektas „Svetainės lankytojams – žurnalistinį archyvą“ įdėtas į skiltį daugiau, ieškojau 10min. kol jį radau.. o radus pamačiau, kad nežinau kurį laikraščio numerį skaičiau paskutinį (senojoje versijoje perskaičius jis pakeisdavo spalvą (pajuoduodavo) taip buvo aišku, kad aš jau jį skaičiau). kiekvieno skaityto nr. užsirašymas atima laiko.. sėkmės tobulinant puslapį.

Mantas Malcius
2016 12 gegužės 13:48

Pagaliau pereita prie šiuolaikiškos turinio valdymo sistemos ir pagaliau bus patogu sekti naujienas. Šaunu, kad ir į pasiūlymus taip greit sureagavot ir beveik viską įgyvendinot per dieną.
Su komentavimo taisyklėmis, manau, persistengėt, kiek per ilgos, buvo galima sutalpinti esmę į gerokai trumpesnį tekstą.

GR
GR
2016 12 gegužės 13:55
Atsakinėti į  Mantas Malcius

Gerb. Mantai, labai ačiū už pastabas, į kai kurias jau atsižvelgėme, kitas apsvarstysime. Geros dienos

Rekomenduojami video: