Ritos Grigalienės nuotr.

Įlaužė stogą, atsirado įtrūkimų

Greta (Nepriklausomybės a. 4) yra įsikūrusi „Neringos svetainė”, tiekianti maitinimo paslaugas. Tiesa, šis pastatas priklauso Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijai. Kaip pasakojo kavinukės šeimininkė Neringa Mikalkėnienė, ryte, kai ji  atėjo į darbą, gretimas pastatas dar nebuvo sugriuvęs. Neringa trumpam išvyko, o grįžusios apie valandą į Nepriklausomybės aikštę, jos laukė staigmena – griuvėsiais virtęs Nepriklausomybės a. 5-asis pastatas iš kiemo pusės.

Nuolaužos sukrito ant „Neringos svetainės” naudojamų patalpų priestato, įlauždamos stogą. Nukentėjo kavinukės pagalbinės patalpos – išlūžo lubų apdailos lentelės, atsirado įskilimų. Gali būti, kad dar ne visi apgadinimai pastebėti.

“Kalta” kanalizacija?

Redakcijos duomenimis, namas jau daug metų turėjo pastebimų defektų (įskilusios sienos). Kaip sako kaimyninio Nepriklausomybės a. 6-ojo savininkas Algimantas Šablinskas, problema atsirado po nemokšiško kanalizacijos įvedimo, pažeidžiant pastato konstrukcijas. Tai nutiko prieš gerus dešimt metų. Nuo to laiko pastato sienos vis labiau trūkinėjo. Apie tai buvo rašoma ir spaudoje. Pasak A. Šablinsko, jis girdėjęs, kad griūvantį pastatą nupirkę nauji savininkai, kurie žadėjo daryti pertvarkymus, tačiau, matyt, nespėjo.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas kol kas situacijos nekomentuoja.

PATIKSLINAME, kad gerokai apgriuvęs pastatas priklauso vienam savininkui.

Išsamiau skaitykite antradienio „Gimtajame…”

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gintaras
2024 24 vasario 20:06

Nieko nedarysi čia PAVELDAS

ditė
ditė
2024 24 vasario 15:13

labai apleisti pastatai Vytauto gtvėje iš kiemo pusės kur ten kažkada buvo kino teatras “Saulutė” įspūdingi ir kiti pastatai..iš fasado o iš kiemo siaubingai apleisti..įdomu kam jie priklauso ?

Rekomenduojami video: