A. Stanio nuotr.

Vakaro pradžioje iškilmingai įteiktas Rokiškio krašto garbės piliečio ženklas Lašų ŽŪB ir UAB „Lašų duona“ įkūrėjui ir vadovui Zenonui Akramavičiui (po mirties). Šio ženklo atsiimti į sceną kilo Z. Akramavičiaus vaikai Eglė Akramavičiūtė, Iveta Aukštuolienė ir Vaidas Akramavičius.

„Šią iškilmingą akimirką man didelė garbė įteikti šias regalijas Z. Akramavičiaus vaikams. Tegul tas vardas puošia ne tik Rokiškio kraštą, bet ir lydi jus ir visus jūsų artimuosius, visas jūsų ateities kartas, tas atminimas, kad turėjote puikų tėtį, puikų senelį, puikų žmogų, kuris buvo ne tik geras ir šaunus verslininkas, bet ir kupinas atjautos, gerumo ir pagalbos kitiems žmonėms“, – kalbėjo rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

Padėkos žodžius tarė I. Aukštuolienė: „Labai jaudinanti akimirka, yra didžiulė garbė atsiimti tokį pripažinimą žmogaus, paženklinto valstybių datų. Šio žmogaus gimimo liudijime įrašyta, kad jis gimė liepos 6-ąją, o jo mirties liudijime įrašyta, kad jis šį pasaulį paliko kovo 11-ąją, o šį apdovanojimą atsiimame vasario 16-ąją. Visos trys pačios garbingiausios, pačios didžiausios valstybinės šventės pažymėjo šį žmogų, o šis žmogus dar yra mūsų tėtis. Ačiū už šį pripažinimą, ačiū gyvenimui, kad suteikė galimybė būti jo vaikais“, – dėkojo I. Aukštuolienė.

Iš viso Rokiškio kraštas turi jau 28 garbės piliečius.

Taip pat meras įteikė 45 padėkos raštus mūsų krašto žmonėms už pilietines-patriotines iniciatyvas, bendruomeninę, kultūrinę veiklą, savanorystę, gerumo akcijas ir kitą bendram gėriui skirtą veiklą, o visą vakarą renginio dalyvius džiugino jaunieji Rokiškio talentai.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: