A. Minkevičienės nuotr.

– Prieš pirmąjį merų rinkimų turą visi kandidatai į šias pareigas pirmuoju svarbiausiu darbu įvardijo rajono valdžios santarvės užtikrinimą. Šalies Vyriausybei ir prezidentui galioja nerašyta taisyklė –100 dienų be kritikos. Tikėjotės „kojų apšilimo“ laikotarpio?

– Birželio 12 d. buvo lygiai du mėnesiai tarnybos mero poste. Negavau laiko apšilti, nė dienos. Praėjusioje kadencijoje buvo pernelyg didelis tarybos narių susipriešinimas, politika smarkiai suasmeninta. Staiga tą pakeisti, kai ir šioje taryboje dauguma tų pačių narių, manau, neįmanoma. Bet turiu vilties, kad pavyks.

– Balandyje pirmajame darbiniame tarybos posėdyje buvote kaltinamas, kad nesilaikote tarybos darbo reglamento (dėl posėdžiui pateiktų komitetuose nesvarstytų klausimų). Gegužę – kad švaistysite biudžeto lėšas, priimdamas direktoriaus pavaduotoją ir grąžindamas antrą mero patarėjo etatą. Tai – bandymas išprovokuoti Jūsų emociją ar opozicijos veiksmų racionalus grūdas?

– Susidaro įspūdis, kas ne su jais (opozicija) – tas viską blogai daro. Visose kadencijose Rokiškio savivaldybės administracijos direktorius turėjo pavaduotoją. Taip yra visose šalies savivaldybėse. Pagal gyventojų skaičių galime turėti du arba tris pavaduotojus, neketiname išnaudoti maksimumo.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Klausimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Klausimas
Klausimas

Nuo kada administracijos darbuotojų tarnybiniai patikrinimai, kas iš esmės yra sveika, yra mero kompetencija? Manau, kad ne mero čia darbas.