V. Bičiūnaitės nuotr.

– Ar tai tik nesusikalbėjimas, ar iš tiesų trūksta šiukšlių konteinerių?

– „Juodieji“ ir „mėlynieji“ konteineriai yra skirti atskiriems atliekų srautams: „juodieji“ – mišrioms komunalinėms atliekoms, „mėlynieji“ – antrinėms atliekoms (pakuotėms). Antrinių atliekų srauto išlaidas dengia gamintojų importuotojų organizacijos ir dvinarės rinkliavos už šiuos konteinerius bei jų šalinimą gyventojai nemoka.

Mišrioms atliekoms skirtų konteinerių šiuo metu AB „Rokiškio komunalininkas“ turi. Jų talpos 120, 240 arba 1 100 l. Gyventojui ar įmonei užsisakius konteinerį, jis turi būti pristatytas per penkias darbo dienas. Jei konteineris nėra pristatomas laiku, reikia informuoti PRATC ir „Rokiškio komunalininkui“ bus skiriama bauda, kuri yra numatyta sutartyje, o gyventojai atleidžiami nuo kintamosios mokesčio dalies iki dienos, kol jiems bus suteikiamas konteineris, – už juos kintamąją dalį sumokės įsipareigojimų nesilaikanti įmonė.

Rokiškio miesto ir rajono individualių namų gyventojai, sodų ir garažų bendrijų pirmininkai bei visi kiti nekilnojamo turto savininkai, kurie dar neturi konteinerio, o norėtų jį gauti, turi kreiptis tel. (8 458) 71 083 į AB „Rokiškio komunalininkas“ arba PRATC Rinkliavų administravimo ir kontrolės padalinį Rokiškyje adresu: Laukupio g. 3, tel. (8 458) 62 731, el. p. rinkliavos.rok@pratc.lt

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie