Vaizdas Polinos Trapnauskienės sklype keičiasi: anksčiau ir dabar. I. Saudargienės ir R. Keliuotytės nuotr.

Ar tikrai valdininkai ignoravo skundus?

Viskas prasidėjo, kai pernai gruodžio mėnesį rajono savivaldybės užsakymu bendrovė „Bebrusai“ P. Trapnauskienei priklausančiame žemės sklype atliko melioracijos įrenginių rekonstrukcijos darbus. Pasak P. Trapnauskienės, po rekonstrukcijos jos sklypo dalis patvino. „Rašėme laiškus į rajono savivaldybę, prašydami kuo skubiau išspręsti problemą ir informuoti apie proceso eigą. Tačiau savivaldybė tyli ir nepateikia jokio atsakymo“, – teigė I. Saudargienė.

Rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Jolanta Jasiūnienė sako, kad tai netiesa. „Gavome daug P. Trapnauskienės skundų. Skundus ji rašė ir Žemės ūkio ministerijai. Į visas keliamas pretenzijas buvo parengti išsamūs atsakymai ir jai išsiųsti. Taip pat rašėme, kad, pasibaigus polaidžiui, bendrovė „Bebrusai“ įvertins situaciją P. Trapnauskienės sklype ir, jei reikės, melioracijos problemas spręs. Kol nesibaigęs polaidis, situaciją sunku įvertinti, be to, tokiu metu melioracijos darbai niekada nevykdomi. O gal vanduo nuslūgs? Beje, požeminiams melioracijos darbams numatyta penkerių metų garantija“, – teigė J. Jasiūnienė, o kaip patvirtinimą „Gimtajam…“ persiuntė visus gautus skundus ir atsakymus į juos.

Sprendžiant pagal atsiųstus dokumentus, savivaldybė, o ir ministerija tikrai netylėjo, todėl priekaištai, neva valdininkai nepateikia jokio atsakymo, nepagrįsti.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PanemunėliečiamsVandenis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Panemunėliečiams
Panemunėliečiams

Kelių prūdų pasekmes likviduoja valstybės lėšomis. Bus kaip Aukštakalniuose. Tas pats braižas: keli nori- jiems bus gerai. Kitiems suniokos esamus melioracijos tinklus ir tie skęs. O kam tai rūpės.Juk iniciatoriams aukštutinėje rinktuvo dalyje bus sausa. Tulpių, Liepų gatvės, daugiabučio rūsiai ir kita bus skandinami. Žmonės net nežino ant ko jiems spaudė pasirašyti. Net seniūnaitė nežino, tai ką apie gyventojus kalbėti. Visiškas valdiškų lėšų panaudojimas keletos gerovei, ar net jų padarytų žalų padengimui. Kitiems tos lėšos grasina vaizdeliu Aukštakalniuose, arba kam toli eiti- vaizdeliu šalia posūkio Kamajų gatvėje: vienoj keliuko pusėje vietoje melioracijos rinktuvo šulinio kūdra, kitoje – skęstantys kaimynai. Sovietmečiu… Skaityti daugiau »

Vandenis
Vandenis

Tas pats laukia Panemunėlio geležinkelio stoties: gyventojai nežino nieko, informacijos gauti negalima. Kažkur bapkės nusės, o gyventojai arba skęs, arba liks be geriamojo vandens. Ar laikas galvoti po laiko??? Ar gyventojai žino, kad iškniaustus jų kiemų drenažus privalės patys tvarkytis, jei melioracija veiks aplamai.