A. Minkevičienės nuotr.

Paskelbė apie patirtą spaudimą

Praėjusį ketvirtadienį susitikime su poliklinikos kolektyvu A. Vagonis viešai paskelbė patyręs tam tikrų asmenų spaudimą į poliklinikos direktoriaus postą paskirti konkurse dalyvavusį, bet antroje vietoje likusį Pavlių Gaigalą. Tačiau kas jam darė spaudimą, nepasakė. Spaudimą patiriantys valstybės pareigūnai privalo nedelsiant apie tai pranešti specialiosioms tarnyboms, kaip ir apie jiems žinomus korupcijos atvejus.

Ar meras apie jam darytą spaudimą į poliklinikos vadovus priimti P. Gaigalą pranešė teisėsaugai, aiškinsis rajono tarybos nariai.

P. Gaigalas yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio skyriaus rinkimų sąraše. Skyriaus pirmininkas, rajono tarybos narys Andrius Burnickas „Gimtajam…“ sakė merui spaudimo nedaręs: „Nėra niekur mano parašo.“ Savo poziciją dėl poliklinikos konfliktinės situacijos jis išdėstė iš posėdžio tribūnos. Jis teigė šioje istorijoje įžvelgiąs politikavimą, siūlė vadovautis įstatymais ir neklijuoti etikečių.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
varnasAize Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aize
Aize

Del tokio lo** kaip gaigalomanas sugadinot p. Danguolei gyvenima. Geda uz rajono galva ir jo sprendimus toks pat s… kai issiviniojo is popieriuko kaip ir buvo anksciau!

varnas
varnas

čia papraščiausias sandoris,tarp vagonio ir konservatorių ir nieko daugiau.Visi kiti tik sandorio įkaitai. Visa esmė tai pačiame sandoryje,kurio nei viena šalis neviešins,o tik neigs.Turguje sklando gandai kad po šio sandorio igyvendinimo,laukia poliklinikos liūdnas likimas.Dėl jo į politiką eina visa Burnickų šeima(sunus,tėvas ir motina)ir visa Vagonių šeimyna(žmona,vyras ir sunus).Jeigu kas moka išlukštenti demogogijos džiungles,siulau pasiklausyti pasisakymų Čepulio,Dianos,Burnicko ir ten bandyti surasti esminius skirtumus,ar panašumus.Ir taps aišku…..Kad tas pats š…s ,tik kad išvartytas kitais pavydalais.