R. Milaknienės nuotr.

Rokiškyje vaistinėse medicininių kaukių nėra jau dvi savaites. Anot farmacininkų, nėra jokių galimybių jų užsakyti. Rokiškėnai kaukes ir respiratorius, kurie naudojami dirbant su chemija, jau „iššlavė“ ir  kitose prekybos vietose. „Senukuose“ pavyzdžiui, prekybininkės sakė, jog pastarąsias dvi dienas jų buvo perkama ir po dvidešimt, tačiau taip pat jau baigėsi ir užsakyti nėra jokių galimybių. Tuo tarpu Visuomenės sveikatos biuras, užsiimantis sveikatos prevencijos reikalais žinią apie koronavirusą skelbia vasario 7 d. (bent jau šiandien apie pietus) ir kalba tik apie tuos, kurie lankėsi Kinijoje. Biuro direktorė Agnė Šapokaitė „Gimtajam…“ sakė, kad informaciją žada atnaujinti, kad dalinasi visa iš SAM gaunama informacija.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Aš7Vicka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190

Kaukės nepadės, reikalingi respiratoriai-dujokaukes, o juos gamina kinai….., todėl ir nieko nėr, nepanikuokit, persirgot gripais, prasirgsit ir koronovirusais, argi pirmas kartas.

Vicka
Vicka

o ką galvojo meras ir deputatai , bei jų statitiniai …gydymo vadai… vieni keliauja… kiti cha, cha…