blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Sako, kad laikinai

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ informavo Rokiškio rajono savivaldybę, kad nuo liepos 1 d. laikinai sutrumpinamas maršrutas Šiauliai–Radviliškis–Panevėžys–Rokiškis iki Panevėžio. Kitaip sakant, iš Šiaulių pajudėjęs traukinys tevažiuos tik iki Panevėžio, o Rokiškio nebesieks. Tokį sprendimą bendrovė priėmė reaguodama į rinkoje esantį techninei priežiūrai būtinų atsarginių dalių trūkumą. Tiekimo problemų atsirado dėl  Rusijos Federacijos sukelto karo Ukrainoje ir agresoriams įvestų tarptautinių sankcijų.

Svarbiausią maršrutą pritaikė prie rokiškėnų poreikių

Į Panevėžį ir iš jo važinėjantys rokiškėnai dar labiau sunerimo sužinoję kitą nedėkingą naujieną – sumažėjo autobusų, vežančių į Panevėžį. Dabar vietoje keturių liko du. Ar iš tiesų susisiekimas su apskrities centru visuomeniniu transportu taps stipriai apribotas?

„Iš tiesų sumažėjo, – apie praretintus autobusų maršrutus sakė Rokiškio autobusų parko direktorius Antanas Taparauskas. – Nebeliko dviejų maršrutų. Vieną aptarnavo Rokiškio, kitą – Panevėžio autobusų parkas. Priežastis – menki keleivių srautai.”

Panevėžio AP išlaikė maršrutą, kuriuo autobusas važiuoja penktadieniais ir sekmadieniais. Iš Panevėžio pajuda 13 val., o iš Rokiškio – 17 val.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Bingladenas
Bingladenas
2022 25 birželio 10:22

Geras čia būvo likęs maršrutas susiekimui su Šiauliais tik savaitgaliais?!Logiškai pamastykit į gydymo įstaigą savaitgali???O dar geriau jeigu ir taip pasituristauti savaitgaliais tai Šiauluose būna apie 15 val.o atgal į Rokiškį tai po 40 min.?!Įdomu ką pamatytum Šiauluose per 40 min.?!Geležinkelio stotį!?

Antanas
2022 23 birželio 22:33

Čia taip rajono valdžia rūpinasi gyventojais.