Vieta neaiški

Rokiškėnių projektas surinko 3 tūkst. 179 palaikymo balsus ir užėmė antrąją vietą. Šiemet konkursas sulaukė rekordinio skaičiaus – 94 – paraiškų. Tai beveik dvigubai daugiau nei pernai.

Iš mažesnių miestų išsiskyrė Rokiškis. Į trumpąjį sąrašą pateko vos 15, o finansavimą gavo devynios projektų idėjos. Tarp jų – ir minėtas „STEAM centras – erdvė tobulėti“.

Lėšos bus panaudotos edukacinei įrangai ir mokymosi priemonėms įsigyti. Tai programavimo robotukai, kompiuteriai, šviečiantys smėlio stalai bei akmenėliai, grojantys žiedai, skaitmeninis pianinas, būgnai ir kitos priemonės, kurios leist įgyvendinti kitokio mokymosi koncepciją per praktines užduotis bei patirtis.

Pasak J. Jazdauskaitės, projektas skirtas Rokiškio šiuolaikinei mokyklai, o kur įsikurs „STEAM centras“, dar neaišku. „Dėl tikslios vietos bus tariamasi galutiniame sutarties pasirašymo etape. Tuomet trsimės ir dėl centro mobilumo galimybės. Viliamės, kad projektas pasieks ir kitas bendruomenes“, – komentavo J. Jazdauskaitė.

Gegužės 31 d. vyks konkurso dalyvių apdovanojimai. Projektą įgyvendinti reikės iki šių metų rugsėjo 30 d.

Pakartojo „Velykalnio“ sėkmę

Pernai J. Jazdauskaitės projektas sėkmę atnešė „Velykalnio“ bendruomenei. Programa „Mes – bendruomenė“ buvo skirta Lietuvos valstybingumo šimtmečiui ir skirtingų kartų ryšiams stiprinti. „Velykalnio“ bendruomenės projektu „100-mečio kartos“ siekiama tenkinti įvairaus amžiaus žmonių grupių užimtumo poreikius. Bendruomenės parke įrengtos patogios maudyklos vaikams ir vyresniems gyventojams, suoliukai su atlošais, vaikų žaidimų aikšteles, smėlio dėžes, sūpuokles, dviračių laikikliai, lauko treniruokliai, pastatytas įkasamas batutas, speciali rampa, skirta patogiam pasiplaukiojimui valtimis, pasirūpinta vandens dviračiais.

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Albina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Albina
Albina

Šaunus jaunimas!