Sumokėjo už riešutus, kurių nepirko

Pasak R. Mažeikio, dieną prieš Mindaugo karūnavimo šventę jis tradiciškai užsuko prekių į „Maximą XX“ Respublikos gatvėje. „Kai sumokėjau už prekes, pagalvojau, ką aš tokio pirkau, kad tiek viskas atsiėjo. Buvo prieššventinė diena, žmonių daug, per daug nesigilinau. Vis dėlto ta mintis nedavė ramybės ir grįžęs namo peržiūrėjau čekį. Ir ką gi – žiūriu, įmušta beveik du kilogramai gliaudytų lazdynų riešutų, kurių aš nepirkau, o suma už juos – beveik 28 eurai“, – pasakoja R. Mažeikis.

Pasijutęs apgautas pirkėjas paskambino čekyje nurodytu telefonu ir išdėstė situaciją. Jam atsakė, kad įvykis bus išnagrinėtas per penkias darbo dienas. „Čia dar švenčių trys dienos, dar penkios darbo dienos, nusprendžiau nebelaukti, kol Vilnius ką išsiaiškins, ir pats pirmadienį nuvažiavau į parduotuvę“, – sako R. Mažeikis.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

azija

9
Rašyti komentarą

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JonasAloizasMariusTinaVaida Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonas
Jonas

Na gal įmušant skaičius suklysta,bet Norfoje amžinai neteisingos kainos,pasižiūri kokia kaina ir paimi prekę,o kasoje kita,na ir gaišina pirkėjus,pačios nepatenkintos kai pasakai kad ne ta kaina ir aiškina,kad nepakeista kaina salėje,bet kodėl gi.Tai pienas ne ta kaina tai daržovės,tai duona.Ir aplamai kai kur kainų nėra,pardavėjų nėra prie prekystalių,o lauke matosi rūko.

Aloizas
Aloizas

Jau nepirmą kart taip nutinka ir man, ir ne tik maximoje. Bet visada pradžiai akis drasko vadybininkė vyr. Ir kasininkė o jau kai faktai savo daro tada atsiprašo apgavikišku veidu. GĖDA!!!!!!!!

Marius
Marius

Ant lauzo tokias kasininkes. Akis draskau del kiekvieno cento. O dar preke ne ta ismusa tokia scena padarau kad visa gyvenima primintu. Ka cia ne vagyste? Jos apvagia tave ramiu veidu ir dar nekalta nori likt. Atkersysiu uz tave brolau

Tina
Tina

Tikrai esu ne kartą pastebėjusi išmuštą ne tą prekę, net kartą buvo išmušę ant salotų ne tą kodą, ne tas salotas. Bet kaip taisyklė niekada kiek kartų esu pastebėjusi klaidas žmogaus naudai nebūna. Visada išmuštos prekės brangesnės 🙁 Aišku dėl euro kito neisi akių nedraskysi, bet dabar atidžiai stebiu prekes kai veda. O šiaip pati savitarnoje apsitarnauju.

Vaida
Vaida

Pirkau sausainius GAIDELIS,čekyje įmušė Pelėdžiukas.Nenorėjau eiti aiškintis,gaila jaunutės pardavėjos…

Kasininke
Kasininke

O jus, ponas paviesines ceki kiaule, niekada neklystat? Viska savo darbe visad atliekate tobulai? Atsedek po 12 valandu kasoj ir niekada nesuklysk.Dar, beje, ziurek, kad ne cento kasoje netruktu, nes kiekviena centa gausi padengt is savo kisenes.

Irma
Irma

Manau žmonės kurie nedirba ir neturi artimųjų dirbančių parduotuvėse negali suprasti tokios situacijos ir tuo labiau ją aptarinėti, nors žinoma savo nuomonę turi ir gali dėstyti kiekvienas. Tačiau tai klaida manau, pagalvoti reiktų kuo jūs jau toks ypatingas kasininkei kad ji norėtų jus apsukti? Ogi nieko.Kartais taip nutinka ir visai atsitiktinai kai mušant vieną prekę kasos aparatas kažkodėl įmuša visai kitą. Arba tiesiog neapdairumas ir netyčia įvedant kodą sumaišė skaičiuką. Bet klysti žmogiška, Beto juk kasininkė manau tikrai atsiprašė už klaidą. Tiesiog žmogiškumas ir supratimas. Visi dabar bėga skųstis kitur nes patys nemoka tikriausiai išspręsti susidariusios situacijos. Beto maxima ten… Skaityti daugiau »

Girdejau
Girdejau

Pardaveja atsiprase. O jis pasake susimisk ta savo atsiprasima, eisiu skutis i gimtaji rokiski. As nesuprantu jum kasininkes ir zmones suklysti juk gali, ir beto jam pinigus grazino, ir atsiprase, o jis kaip kaule dar susikis atsiprasima savo sako….

Smalsutis

Reikia pirkti savitarnos kasoje, tai kol nepadėsi prekės kitos neįvesi.