15min. nuotr.

Rokiškyje – 94 darbuotojai

Atstovės ryšiams su visuomene Rimos Aukštuolytės teigimu, apdrausti Rokiškyje esančių parduotuvių „Maxima“ 94 darbuotojai: „Nuo koronaviruso pusmečiui yra draudžiami visi prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai bei parduotuvėse budintys apsaugos darbuotojai, taip pat „Maxima International Sourcing“ darbuotojai. Iš viso šiuo metu apdraudėme beveik 14 tūkst. darbuotojų. „Maximos“ įsigytas draudimo paketas numato, kad darbuotojui susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje bus mokama fiksuota išmoka, taip pat ligonpinigiai. Maksimali draudimo išmoka gali siekti 1,5 tūkst. eurų.“

Finansinis saugumas – garantuotas

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu jaučiame didžiulę atsakomybę užtikrinti „Maximos“ darbuotojų saugumą. Tikime, kad prevencinės apsaugos priemonės, kurių jau esame ėmęsi, padės išvengti COVID-19 susirgimo plitimų, tačiau ne mažiau svarbu, kad ligos atveju būtų garantuotas ir finansinis saugumas“, – pranešime cituojama „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

„Koronaviruso krizė atskleidžia didžiųjų Lietuvos verslo įmonių požiūrį į savo darbuotojus ir rūpinimąsi jų saugumu bei sveikata. Prekybos tinklas „Maxima“, apdrausdamas beveik 14 tūkst. savo darbuotojų, rodo aukštą darbdavio socialinės atsakomybės brandą“, – pabrėžia bendrovės „Lietuvos draudimas“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas ir priduria, kad „Maximos“ darbuotojai sudaro beveik pusę visų nuo COVID-19 apdraustų Lietuvos darbuotojų.

Darbuotojų motyvacija stiprinama priedais

Darbuotojų ir klientų saugiam apsipirkimui per mėnesį „Maxima“ papildomai skiria 0,4 mln. eurų. Savitarnos kasų ir apsaugos darbuotojai, kurie reguliuoja į parduotuvę ateinančių žmonių srautus, dėvi specialius apsauginius skydelius, o kiti darbuotojai – apsaugines vienkartines kaukes. Visi darbuotojai turi galimybę dezinfekuoti rankas.

Darbuotojų motyvacijai stiprinti už kovo mėnesį yra išmokėta per 1,5 mln. eurų skatinamųjų priedų. Iš jų 0,9 mln. eurų yra papildomi priedai už darbą karantino sąlygomis.

Visos Maxima akcijos ČIA

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: