Rokiškio rajono savivaldybės nuotr.

„Jau anksčiau į posėdžio darbotvarkę prašėme įtraukti klausimą dėl viešojo susisiekimo gerinimo tarp pasienio miestų. Į mūsų prašymą buvo atsižvelgta ir įtraukti du Rokiškio rajonui svarbūs klausimai. Vienas iš jų – dėl autobusų laikų suderinimo maršrutais Rokiškis–Suvainiškis ir Aizkriauklė–Neretos bei dėl stotelės Latvijoje perkėlimo prie sienos. Gyventojams taip bus patogiau – nereikės eiti, jie galės iš karto persėsti į kitą autobusą ir keliauti toliau. Dėl to reikės suderinti maršrutų laikus. Abi šalys tam pritarė. Netrukus turėtų būti paleisti bandomieji maršrutai“, – komentavo Rokiškio rajono meras.

Kitas aktualus rajonui klausimas – nauji autobusų maršrutai su Daugpiliu ir Ryga. „Svarstėme apie autobusų maršrutų Rokiškis–Zarasai–Daugpilis ir Rokiškis–Biržai–Ryga atsiradimą savaitgaliais, šiltuoju metų sezonu. Tai jau sudėtingesnis klausimas, nes tai prilyginama tarptautinio susisiekimo maršrutams. Kol kas to padaryti neleidžia abiejų šalių teisės aktų nesuderinamumas, tačiau komisijos atstovai pritarė, kad tokio susisiekimo gyventojams reikia. Toks komisijos pritarimas, užfiksuotas protokole, mums atriša rankas ir leidžia imtis atitinkamų veiksmų – galėsime kreiptis į Lietuvos susisiekimo ministeriją, kad jie tarpininkautų ir kreiptųsi į Latvijos susisiekimo ministeriją dėl galimybės Rokiškio autobusų parkui važiuoti tokiais maršrutais“, – sako rajono meras.

Rokiškio rajono savivaldybės inform ir nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zosė
Zosė
2024 21 balandžio 11:27

Tai, čia,, tipo,, svarsto apie Rygą, irgi yr pajūris, tik žymiai arčiau, o šiaip, tai reiktų reisų ir į Vilnių, ir į Panevėžį, nes kai nebepajėgsim patys vairuot, prisireiks….

Adomas
Adomas
2024 21 balandžio 10:28

Maršrutu Rokiškis- Dvinskas oi kiek mūsiškių pokaryje, pirmais kalchozų laikais traukdavą. Gal kas ir nežinat?

ditė
ditė
2024 20 balandžio 14:08

komentarų yra ,bet “klusnumas”valdžiai,manau juos ištrina ?

ditė
ditė
2024 19 balandžio 21:21

būtų gerai iš Rokiškio nuvažiuoti į Klaipėdą ar Palangą.,nes nebėra autobuso iš Zarasų ,kuris patogiai nuveždavo į pajūrį..o čia dar svajoja apie tarptautinius maršrutus?

Rekomenduojami video: