R. Keliuotytės nuotr.

Nestandartinis būdas priminti gyviesiems apie būties trapumą?

Pasak „Gimtojo…“ skaitytojos, ligoninės priimamojo pacientai, tarp jų – ir vaikai, priversti stebėti, švelniai tariant, keistą vaizdą – kartkartėmis prastumiamus mirusiųjų palaikus. Priimamajame lūkuriavęs vienas žmogus sakė net tris kartus stebėjęs tą patį vaizdą. O jis iš tiesų makabriškas ir nevienprasmis – juk gydytojų pagalbos čia laukia dėl savo sveikatos sunerimę pacientai, kam juos dar labiau gniuždyti? Galbūt ligoninė tokiu nestandartiniu būdu dar gyvus pacientus stengiasi nuteikti filosofiškai ir priminti jiems, kad gyvenimas yra trapus ir visų laukia ta pati pabaiga?

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

bangenis

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
OnaMmmmJonasRasaSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ona
Ona

Nebeturim kuom užsiimti. Kai girtuoklį aps…..sį, sakandalą keliantį vietoj blaivykos į priėmimo skyrių atveža, tai normalu, niekas tuom labai nesipiktina. Na toks gyvenimas, kur jį nabagėlį dėsi. O čia miręs žmogus, negi pasiutęs…visi mes mirsim, niekas iš šios žemės gyvi neišeisim…tokia jau realybė.

Mmmm
Mmmm

Ka siula sita moteris kuri paskambino,ir kur ji mato cie problema.kai tevai veda vaikus i laidotuves tai norma,ir kai mes patis jose dalivaujem atiduodami zmogui paskutine pagarba ir gi normalu.bet kai i anapili isejusi veza per prijemaji tai tai jau slikstu ir nemalonu.daugiau neturim del ko skustis redakcijon,ar tas zmogus neturi ka veikt.

Jonas
Jonas

Seimo narys Martinelis tokia tvarka numate ir isvykdamas ipareigojo direktore saugoti, vienu zodziu Tvarka ir teisingumas, viskas kaip E. Simonaitytes romanuose.

Rasa
Rasa

Tai tai tikrai vyksta ,teko su sunum stebeti toki vaizda kai laukeme priimamajeme . Ir ka reike paaiskinti vaikui kai jis paklause ar tai lavonas .

Smalsutis

Artėja rajono tarybos posėdis. Laukiame rašinių apie siūlomą naujai seną administracijos direktorę ir atlyginimo priedą už didelį darbo krūvį laikinai administracijos direktorei.