V. Bičiūnaitės nuotr.

Suskaudo širdį

Į „Gimtąjį…“ kreipėsi Aušra Bieliūnienė, susidomėjusi idėja Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones pažinti savo kraštą. Į Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro inicijuotą projektą „Surink Lietuvą“ įsijungė visos 60 šalies savivaldybių. Kiekviename aplankytame krašte turistas turi įsigyti to krašto formos magnetuką, o surinkęs visas 60 dalių sujungti jas į visumą – Lietuvos žemėlapį.

Pasak A. Bieliūnienės, viena vertus, tai galimybė paremti turizmo informacijos centrus ir realiai skirti lėšų turizmui, kita vertus, tarsi pasufleruojama, ką savaitgaliais nuveikti su šeima.

Rokiškis moteriai mielas kraštas, čia ji praleidžia daug savaitgalių, tačiau abejonių jai kelia
vietos Turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras (TTAIKC). Aplankiusi Rokiškį, viešnia norėjo gauti akcijos „Surink Lietuvą“ magnetukų. Pasikliovusi tik TTAIKC internetinėje svetainėje rasta informacija ir iš jos supratusi, kad savaitgalį magnetukų negaus, ji prašė rokiškėnų giminių pagalbos – gauti jų TTAIKC darbo dienomis. Jos teigimu, kitur tokių problemų nekilo – centrai dirba savaitgaliais, magnetukus išsiunčia paštu ir pan.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie