Sėlynės-Kovelių kelias sulaukė remonto. D. Zibolienės nuotr.
Sėlynės-Kovelių kelias sulaukė remonto. D. Zibolienės nuotr.

 

Pradėtos lopyti kelio Sėlynė-Koveliai duobės. Itin prastu keliu ir technikos išmuštomis giliomis duobėmis nuolat piktinosi UAB „Audrupio paukštynas“ administracija.

Senąjį asfaltuotą kelią prižiūri Jūžintų ir Rokiškio kaimiškoji seniūnijos.

Dar sovietmečiu asfaltuojant šią atkarpą nebuvo paruoštas geras pagrindas.

Pasak Jūžintų seniūnės Audronės Baltuškaitės, rajonas sutaupė lėšų keliams remontuoti, todėl Jūžintams papildomai skirta pinigų lopyti 230 kv. m duobėtų kelių. Visa gauta suma bus skirta minėtam keliui tvarkyti. Seniūnijos tikslas – pagerinti verslo sąlygas.

Rokiškio kaimiškoji seniūnija papildomai galės lopyti 245 kv. m duobėtų kelių. Ji planuoja sutvarkyti 150–200 kv. m minėto kelio. Likusias lėšas skirs kolektyvinių sodų keliams tvarkyti.

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Vietinis
Vietinis
2016 18 rugpjūčio 15:56

Lopomas.O kaip, ir kiek iš to naudos.Paliktos neišdrožtos ir neišvalytos duobės, kurios yra gilios ir ne ką mažesnės už paruoštas lopymui, o ir kurios išvalytos vietomis asfalto užsidės pora cm sluoksnis.Kiek toks lopymas laikys?Dalis kelio su didžiausiomis duobėmis neruošta asfaltavimui, matyt išvis nebus tvarkomas.Kiek naudos duoda toks lopymas.Gal viršininkai galėtų užsukt ir pažiūrėt kaip vyksta tvarkymas ir kiek toks tvarkymas duos naudos