blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Šiuo metu Rokiškyje yra atskiras skyrius su dvidešimt vietų gydyti sergantiesiems virusu. Šiame skyriuje, kaip sakė meras, dirba šešiolika žmonių – medikai bei kiti darbuotojai. Be to, jo teigimu, „šiuo metu kaip niekad reikalingas mūsų visų palaikymas medikams bei supratimas, kad tie žmonės, rizikuodami savo sveikata, kiekvieną dieną ir naktį dirba mūsų ir mūsų artimųjų labui“.

Labiausiai reikia deguonies generatoriaus

Mūsų ligoninėje, kaip sakė R. Godeliauskas, gydomi tik lengva forma sergantys ligoniai. „Apsaugos priemonių gydymo įstaigos turi pakankamai ir nuolat pasirūpinama rezervu mažiausia mėnesiui į priekį. Neseniai buvo kompensuotos jau patirtos gydymo įstaigų išlaidos. Mūsų ligoninei buvo kompensuota per šimtą tūkstančių eurų“, – sakė R. Godeliauskas.

Ko labiausiai reikėtų Rokiškio medikams, be visų mūsų moralinio palaikymo? „Deguonies generatoriaus. Tada būtų galima atsisakyti balionų. Tai brangus įrenginys, kainuojantis apie devyniasdešimt tūkstančių eurų. Kadangi tai ne tik mūsų rajono, bet ir viso regiono problema, kreipėmės į Sveikatos apsaugos ministeriją. Kiek man žinoma, planuojama tokius generatorius pirkti centralizuotai ir skirti didesnėms ligoninėms. Tarp jų ir mūsų“, – sakė R. Godeliauskas.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Iš Ligoninės
Iš Ligoninės
2020 29 lapkričio 15:12

Lapkričio 28d. Nerimsta viruso protrūkiai gydymo įstaigose. Infekcija nustatyta dar 15-ai Rokiškio ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus darbuotojų ir pacientų, tarp jų ir beveik 100-metei senutei. O kas sakė iš NVSC , kad židinio nėra?

Asssss
Asssss
2020 29 lapkričio 15:07

Tai kad yra ligoninej deguonies aparatas. Senai ten tu balionu neber… kas ka cia meluoja?

Marytė
Marytė
2020 29 lapkričio 14:49

Gal didysis rajono daktaras gali mums mirtingiesiems pasakyti, kada sergantys Covid infekcija lengva forma gydomi namuose, o kada -ligoninėje?

Jonas
Jonas
2020 28 lapkričio 21:52

O ligoninei deguonies aparata nupirkti nedaejo,vietoj savivaldybes vieno automobilio,negalvoja kas svarbiau

Jonas
Jonas
2020 28 lapkričio 17:36

Tai gal vietoj seniūnų mašinų reikėjo nupirkti deguonies generatorių?