blank
Rokiškio TAIC archyvo nuotr.

Visų pirma pabrėžiama, kad  bažnyčiose turi būti išlaikytas saugus atstumas tarp žmonių. Laidotuvių metu parapijų klebonai gali leisti nešti karstą į bažnyčią, jei yra išlaikomas saugus atstumas tarp žmonių. Dėl mirusiojo išlydėjimo iš pašarvojimo vietos parapijų klebonai sprendžia individualiai kiekvienu atveju.

Parapijų klebonai, administratoriai ir katechetai kviečiami  užtikrinti, kad būtų užbaigtos pasirengimo Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui programos. Užbaigus pasirengimo programą, Pirmoji Komunija gali būti teikiama nuo birželio 1 d., o Sutvirtinimo sakramentas – nedidelėms grupėms nuo birželio 16 d.  Tačiau tėvų pageidavimu šių sakramentų priėmimas jų vaikams gali būti atidėtas vėlesniam laikui.

Laikantis visų civilinės valdžios numatytų apribojimų, galima rengti religines procesijas.

Informuojama, kad nuo  birželio 1 d. bažnyčiose 20 val. nebebus skambinama varpais, šaukiantis šv. Juozapo užtarimo, bet tikintieji ir toliau kviečiami jungtis į bendrą maldą, kad liga mūsų šalyje visiškai liautųsi. Tikintieji, kurie jaučia simptomus, būdingus peršalimo ligoms, kviečiami ir toliau melstis namuose.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments