blank
15min nuotr.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos ketvirtadienio ryto duomenimis, COVID-19 infekcijos sukelta liga tebeserga 8301 asmuo, pasveiko – 4582.

Nuo koronaviruso infekcijos iš viso mirė 150 žmonių, o 55, užsikrėtę koronavirusu, mirė dėl kitų priežasčių. Izoliacijoje šiuo metu yra 28 756 žmonės.

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruota 393 įvežtiniai atvejai.

Praėjusią parą dėl koronaviruso ištirti 11 866 ėminiai, o iš viso ištirti 997 860 ėminių.

Šią savaitę, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 1 d. įskaitytinai, Raseinių, Kelmės, Plungės, Švenčionių, Joniškio, Šiaulių, Skuodo, Pasvalio, Kretingos, Širvintų, Jurbarko, Vilniaus, Klaipėdos, Šilalės, Trakų, Telšių rajonų, taip pat Marijampolės, Vilniaus, Elektrėnų, Kauno ir Klaipėdos miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso (COVID-19). Ši 21 savivaldybė pateko į raudonąją zoną, sudarytą pagal šviesoforo principą.

blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments