Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr.

 Lietuvoje praėjusią parą, antradienį, dėl įtariamo koronaviruso ištyrus 5387 ėminius, nustatyti 2 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Bendras šiuo metu Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų skaičius siekia 1684. Iki šiol jau iš viso ištirti 315 112 (iš jų – 99166 iš mobilių punktų) ėminių.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSC) trečiadienio duomenimis, koronaviruso infekcijos sukelta liga mūsų šalyje šiuo metu serga 344 žmonės. Nuo jos mirė 71 žmogus, dar devyni užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių. Pasveiko 1260 žmonių.

Izoliacijoje šiuo metu tebėra 307 asmenys.

Žmogus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Karantinas mūsų šalyje paskelbtas kovo 16-ąją ir pratęstas iki birželio 16 dienos.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie