Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerijos naujausiais duomenimis, per šeštadienį Lietuvoje nustatyta 40 koronaviruso infekcijos atvejų. Iš viso iki šiol Lietuvoje nustatyta 811 infekcijos atvejų.

Sekmadienio, balandžio 5-osios, 7 val. duomenimis, šeštadienį ištirta 2269 ėminiai dėl koronaviruso. Iš viso jau ištirta 23645 ėminių.

11 žmonių mirė, 7 žmonės pasveiko.

Pastarieji du mirties atvejai šeštadienį fiksuoti Kaune ir Klaipėdoje.

Šeštadienio vakarą pranešta apie Lietuvoje patvirtintą vienuoliktą mirties nuo COVID-19 atvejį. Žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje ir priklausė rizikos grupei.

Anksčiau, šeštadienio dieną, patvirtintas dešimtasis mirties nuo COVID-19 atvejis. Buvusi medikė buvo gydoma Klaipėdos universitetinėje ligoninėje ir priklausė rizikos grupei.

Esant karantinui, kuris, jei nebus paskelbta kitaip, tęsis iki balandžio 13 d. 24 val., ir toliau raginama maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie