Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga informavo, kad antradienį Lietuvoje patvirtinti trys nauji koronaviruso atvejai.

„Paskutiniu metu dabar buvo 72 mėginiai ištirti, trys iš jų yra teigiami. Visi atvejai yra įvežtiniai – iš Šiaurės Italijos, Čekijos, Danijos“, – antradienį Seime sakė A. Veryga.

„Visi tiriamieji yra arba jauno, arba vidutinio amžiaus. Tai yra ne rizikos grupės asmenys“, – patikino sveikatos apsaugos ministras.

Lietuvoje iki šiol iš viso patvirtinta 21 COVID-19 atvejis. Visi jie – įvežtiniai. Pirmoji pacientė jau pasveikusi ir išleista namo. Panevėžyje izoliuoto paciento būklė yra sunki, jis – rizikos grupėje pagal amžių esantis asmuo. Infekuotasis turi ir gretutinių ligų.

Šiek tiek anksčiau portalui Delfi.lt Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas patvirtino, kad du naujai nustatyti atvejai yra Klaipėdoje.

Mero teigimu, infekuoti asmenys yra mergina ir vaikinas. Mergina, kuriai yra apie 30 metų, grįžo iš Italijos, o vaikinas, kurio amžius nenurodytas, grįžo iš Danijos.

 

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie