blank
A. Stanio nuotr.

Judėjimo ribojimai nebebus taikomi ir „juodosiose“ savivaldybėse, kuriose sergamumas koronavirusu yra didžiausias.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šios karantino priemonės Vyriausybė nusprendė atsisakyti, nes ji jau yra „išsėmusi savo galimybes“.

„Vyriausybė priėmė sprendimą šio ribojimo nebetęsti ir naudoti priemones, kurios yra susijusios su vakcinavimu, testavimu ir pačios visuomenės palaikymu“, – antradienį teigė A. Dulkys.

Visgi šalyje ir toliau draudžiami daugiau nei vieno namų ūkio kontaktai.

„Reikalavimai bendrauti tik vieno namų ūkio rate tebegalioja. Tad labai svarbu vengti kontaktų ir saugoti labiausiai pažeidžiamus mūsų visuomenės narius“, – atkreipia dėmesį vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Primename, kad Vyriausybė nuo kovo 27 dienos iki balandžio 6 dienos buvo atnaujinusi judėjimo ribojimus tarp visų Lietuvos savivaldybių. Vyriausybė šį sprendimą argumentavo siekiu Velykų laikotarpio metu mažinti gyventojų mobilumą ir taip stabdyti COVID-19 plitimą.

Per šventinį Velykų savaitgalį, siekiant užtikrinti judėjimo ribojimų kontrolę, buvo patikrinta apie 200 tūkst. transporto priemonių, iš jų 1724 apgręžta. Dėl karantino reikalavimų pažeidimų, Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, iš viso nubausti 543 žmonės.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments