Vytautas Masiulis. Redakcijos archyvo nuotr.
Vytautas Masiulis. Redakcijos archyvo nuotr.

Korupcijos skandalo sukrėstam Liberalų sąjūdžiui (LS) tenka skubiai laižyti politines žaizdas. Po Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų atliktų kratų partijos pirmininko Eligijaus Masiulio, galimai paėmusio 100 tūkst. eurų kyšį, namuose bei partijos būstinėje šioji liko be vadovo.

Pirmininkas – politikos užribyje

E. Masiuliui įtarimai nėra pareikšti, nes pagal įstatymus parlamentarai turi teisinę neliečiamybę, kurią panaikinti gali tik Seimas. Specialiojo liudytojo statusą gavęs E. Masiulis ketvirtadienį pranešė pasitraukiantis iš pirmininko pareigų ir partijos narių, jis atsisako ir Seimo nario mandato. Koncerno „MG Baltic“ vadovo Dariaus Mockaus ir viceprezidento Raimondo Kurlianskio darbo vietose taip pat buvo atliktos kratos. R. Kurlianskis buvo sulaikytas, vakar prokurorai nusprendė kreiptis į teismą dėl jo suėmimo.

Pasekė pėdomis

Partiją sukrėtęs skandalas verčia koreguoti ir Rokiškio skyriaus planus. Skyriaus lyderis Vytautas Masiulis sakė apie partijos pirmininkui ir partijai mestus įtarimus galįs pasakyti tik tiek, kiek skelbiama viešai: „Visi vienodai žinom. Šiandien Vilniuje vyks partijos valdybos posėdis. Po jo gal turėsime daugiau informacijos. Kai nieko nežinai, kvaila ką nors komentuoti. Partijos pirmininkas pasielgė politiškai teisingai, pasitraukęs iš politikos ir pareigų. Jis eina mano pėdomis. Aš irgi pasitraukiau iš rajono mero pareigų ir partijos, nes buvo mestas įtarimų šleifas dėl galimos korupcijos. Nebuvau paėmęs nė kapeikos, bet tai įrodyta tik po poros metų. Neturėjau teisės žlugdyti partijos ir kolegų. Dešimt metų nedalyvavau aktyvioje politikoje“, – komentavo V. Masiulis.

Skaitytojams primename, jog V. Masiulis mero pareigų atsisakė nepasibaigus jo antrajai kadencijai 1999 m. po įtarimų, kilusių dėl Estenfeldo (Vokietija) maltiečių paramos Rokiškiui.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Petras
Petras
2016 14 gegužės 14:17

Meluoja kaip velniai

Rekomenduojami video: