blank
GR archyvo nuotr.

Nesenai pranešta, kad masiniai čiuožimai arenoje nebevyks ir sekmadienį, o visiems norintiems pačiuožinėti lieka tik šeštadienis nuo 16 iki 18 val. Rokiškėnus tokia žinia piktina, negi ledo arena bus atverta tik 2 val. per savaitę? Tuomet susirenka labai daug žmonių, o tai jau nebėra saugu, ypač vaikams.

„Kūno kultūros ir sporto centre trūksta darbuotojų. Jau kurį laiką jų ieškoma. Yra specifinis reikalavimas – turėti leidimą važinėti autokaru, nes ledo areną tenka valyti „Zamboni“ mašina, o ji priskiriama būtent šitai kategorijai. Bet kas sėsti prie jos vairo negali. Tokių žmonių trūksta ir įmonėms, tad norinčio dirbti ir dar savaitgaliais sunku surasti“, – „Gimtajam…“ sakė rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

Pirmadienį KKSC direktoriui Tadui Stakėnui suformuota užduotis kuo greičiau pradėti ledo priežiūros paslaugos pirkimą.

„Reikia paslaugos, o ne darbuotojo. Tai gali būti ir individuali įmonė, ir nevyriausybinė organizacija, jei ji turi teisę važinėti tokiu transportu. Viliuosi, kad kažkas atsiras ir bus greičiau, nei ieškoti nuolatinio darbuotojo ir atsiras galimybė ledą eksploatuoti visas septynias dienas“, – viliasi R. Godeliauskas.

Tik kodėl susizgribta dabar, o ne iš anksto prieš sezono pradžią?

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ona
Ona
2023 5 gruodžio 8:20

Jei, jau ledo arenos nebesugeba išlaikyti, absurdas, autokaristų darbo biržoj paieško tegul, taigi nors viena žiemos pramoga tebūna…

Rok
Rok
2023 5 gruodžio 8:15

Dar duobių daug mieste ir rajone keliai prasti. Savivaldybės laikraštis kelia problemas.

Arinus
Arinus
2023 4 gruodžio 12:52

Susizgribta tik dabar, nes nei merui nei sporto mokyklos direktoriui sportuojantys žmonės nėra įdomūs. Visos šitos miestelėnų pramogos yra grynas nuostolis savivaldybei.

Rekomenduojami video: