blank
Stebėti rajono tarybos posėdį buvo atėję ir keli rajono gyventojai. Vienas iš jų – Aleksejus Veselovas buvo labai aktyvus ir negailėjo pastabų rajono tarybos nariams ir merui. N. Šulcienės nuotr.

Paprašyta pakomentuoti situaciją, ir ar posėdžio pabaiga be rezultatų reiškia tiesioginio valdymo pradžią, rajono tarybos posėdyje dalyvavusi Vyriausybės atstovė Panevėžio apskričiai Kristina Nakutytė taip pat buvo pasimetusi: „Nieko nekomentuosiu, tai politiniai žaidimai. Ar tai jau viskas, klauskite savo Seimo narių.“

Kadangi Vyriausybės atstovė neturėjo ką pasakyti, Seimo narys Raimundas Martinėlis buvo kalbesnis. „Manau, kad dabar laukia tiesioginis valdymas. Labai gaila, kad taip ir nebuvo rasta kompromisų. Kita vertus, nėra blogybė, nes taip susikirtus tarybos narių ir rajono mero nuomonėms, vargu ar jų tolimesnis darbas būtų buvęs produktyvus“, – komentavo situaciją R. Martinėlis.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
22 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaimynas
Kaimynas
2018 9 balandžio 14:43

Yra ir kitų gretimų rajonų kur reikėtų tokio valdymo, bet tarybai stinga pilietinės drąsos

Elementaru
Elementaru
2018 9 balandžio 12:00

Zuvis pradeda puti nuo galvos. Kai ta galva buvo Vilys, Kanopa, Blazys vis del to tokiu demarsu nebuvo. Bet atejo Vagonis ir viskas subirejo. Tad nereikia apsimesti kvaileliu (nors gal ir apsimetineti nereikia) merui ir ieskoti ko nepametus. Pats suardet sistema, pats dabar ir raudat (prie ardimo aisku svariai prisidejo if ponulis, kuriam tik zaidimelis rajono reikalai).

Henka
2018 9 balandžio 14:08
Atsakinėti į  Elementaru

Ekscesu ir negalejo buti. Kanopa – komunistas, Vilys -Komunistas, Blazys – priedangos mechanizmas komunistams, suneliui darba komunistai parupino. O Vagonis – nebuvo komunistu… Matyt Vagonis atsisake masoniskai komunistams prisiekti… cha..cha cha…

to henkai
2018 12 balandžio 20:20
Atsakinėti į  Elementaru

Taip paminėti asmenys buvo komunistai.Šiais laikais socdemai.Tačiau jie sugebėjo tapti europietiškais sopcdemais,kas rajonui gėdos nedaro.O “JAUNASIS SOCDEMAS vagonis su vilimu dirbo komunistiniais metododais ,netgi juos pranokdamas,o demokratiją pamindamas kaip putinas ar lukošenka,kas geriau naujasis komunistėlį henkai?

to \"@Žinovui\"
to \"@Žinovui\"
2018 7 balandžio 15:38

1995 m. kovo 28 d. Nr. I-830 įstatymo 4 str. Įvedamas valdymas Vyriausybės teikimu. Tai, pirmiausiai Vyriausybė teikia , o ne Seimas susimislyja.

Darius
Darius
2018 7 balandžio 10:07

Bet vis viena berazumiai (kitaip napavadinsi) tarybos nariai stumiantys NUSIŽENGUSĮ asmenį į vicemero vietą. Toks vaizdas – nori jog rajono valdžia būtų su kriminaliniu šleifu, tai kaip tada teisingumas? Bent jau palaukit kitos kadencijos ir tik tada stumkit susikompromitavusį-nusižengusį asmenį vicemeru.

Rajono gyventaja
Rajono gyventaja
2018 7 balandžio 9:02

Kai atidaviau savą balsų už merą, lyg jis ir priklausė stipriai partijai – socialdemokratams. Dabar nebe? Ale tu matai, kažkų praleidau, tai kiton partijon pabėgą? Negerai.Ga; dėl tą ir pykstas?

Henka
2018 7 balandžio 8:09

Tarv…. vadovavo is savo stabo maistui, o jam dirigavo is uz sienos…. Kokie neatsparus Rokiskenai propagaidai ir melagingiems pazadams…

@Žinovui”
@Žinovui”
2018 7 balandžio 7:47

Tiesioginis valdymas įvedamas Seimo nutarimu.Tai, kas čia skiedžia?

Ei, Martinėli,
Ei, Martinėli,
2018 7 balandžio 0:12

Dėl kokio tokio kertinio , esminio dalyko mero ir tarybos narių nuomonės susikirto???. Tai kad ne visa taryba užsikirtusi plokštelė. Ir dar: jei jau Vyriausybės atstovė nežino kaip baigsis šis keršto bardakas, tai iš kur tamsta taip žinai- juk tiesioginį valdymą įveda Vyriausybė , o ne Seimas :). Aplamai tai koks baisus susidorojimo skonis ir kokia jo kaina. Pofik rajonas, svarbu nebus Vagonio . Toks aritmetikų siekis . Kaip kitaip merą pakeisti savu. Na seni sėdėtojai niekaip negali susitaikyti su tiesiogiai rinktu meru. O vienam iš tarybiečių galiu pasakyti , kad meras yra daugiau nei vienas tarybos narys. Juk ir… Skaityti daugiau »

Henka
2018 6 balandžio 19:29

Jeigu T. sokdina Masiuli, bet tai nereiskia, kad sokdins per rinkimus visa rajona,.. jo veidas visiems aiskus…

Eglė
Eglė
2018 6 balandžio 18:47

Atsakingoms tarnyboms laikas pasidomėti vieno tarybos nario veikla, nes tik jis ir valdo visus kitus tarybos narius, tik jis ir sukėlė sumaištį , posėdžiauja jo įmonėje, rajono biudžetą svarsto jo įmonėje, į kitas įmones stumia savo darbuotoją, savo giminaitį , ar tai jam viskas galima??? Ar jau visos Rokiškio įmonės jo kišenėje?? Ar jam viskas galima??? Net neįsivaizduoja, kaip galės pažiūrėti rinkėjams į akis socdemai, parsidavę jam?? O rinkėjų, brangieji , jums tuoj prireiks, nors , kaip Masiulis sakė “nė vieno jų nereikia”…bet be rinkėjų nepateksite į tarybą..o gal persikels taryba į geležinkelio stotį?? ..bet vistiek tuoj būsite priversti atsisukti… Skaityti daugiau »

Henka
2018 6 balandžio 18:25

Baltarusijos ir Rusijos verslas verziasi i Lietuvos politini gyvenima tiek Lietuvoje , tiek Rokiskyje… Rokiskio liberalas Masiulis, buves komisaras (Minsko aukletinis) kovotojas su zinomu KONTRABANDISTU, tevo versla subankrotines koservatorius, – noriai visi minimi padeda verztis rusisko verslo atstovams i politika Rokiskio rajone… Kaip tokie bendravimai baigiasi, visiems zinoma…

Petras
Petras
2018 6 balandžio 18:12

Nera abejoniu, kad po paskutiniu organizuotu veiksmu Rokiskis taps lyderiu kontrabandoje…. Veze cigaretes lengvuju bagazineje, dabar vez furomis…

Rinkėjas
Rinkėjas
2018 6 balandžio 17:01

Reikia pagaliau susivokt, kad pasikeitė rinkimų sistema, meras renkamas tiesiogiai ir jokia, nesvarbu senoji ar naujoji, aritmetinė tarybos dauguma, mėro pakeist kada sugalvojus, kaip, kad būdavo iki tol, negali. Panašu, jog dabartinė aritmetinė tarybos dauguma to nesupranta. Kila natūralus klausimas, kodėl atitmetine dauguma pasiskelbe tarybos nariai neatlieka savo pareigos ir nė vienas, išskyrus T. Barauską, nesutinka būt vicemeru ? Juk aiškiai pasakyta, kad jis netinkamas ir teikiamas nebus. Manau kiekvienos įmonės ar institucijos vadovas neteiktų ar neskirtų susikompromitavusio asmens pavaduotoju. Tai naturalu. Tai kur tada kiti tarybos nariai kurie tiktų ? Ir kas tada labiau nori rajone sumaišties ? Tie… Skaityti daugiau »

Džonas
Džonas
2018 6 balandžio 16:33

Tikrai pritariu Albertui. Ilgus metus buvo valdžioje Socdemai, viskas buvo gerai, gal kadanors ir būdavo pasisvaidoma strėlėmis, bet labai greit būdavo randamas kompromisas… Nes ir meras socdemas buvo ir seimo narys ir taryboj dauguma, o dabar kas kur… Vieni kitus apgaudinėja, graudu…

Albertas
Albertas
2018 6 balandžio 14:51

O kas padaryta Martinėlio, kad nepasiekti tokios apgailėtinos situacijos taryboje, precendento neturintis atvejis Lietuvoje. Kol buvo tvirta ir vieninga socdemų partija rajone su savo lyderiu ir tvarka jautiesi ir rezultatai, na o kas dabar ? Žmonės mastykit kai renkatės už ką balsuoti!!!

Rasa
Rasa
2018 6 balandžio 14:09

Tai gal pažiūrėkite tarybos posėdžius ir tada aiškinkite kas turėtų prisiimti atsakomybę. Ar meras turėjo teikti Barauską būtinai? Kiti bijojo prisiimti atsakomybę?? Gal laikas pasidomėti aukštesnėms institucijoms kas iš tikrųjų “diriguoja” savivaldybės darbuotojams, tarybos nariams , savivaldybės įmonėms į kurias brukama valdybos nariais giminaičiai. Klausimas kyla- kokiu tikslu??

Nuomonė
Nuomonė
2018 6 balandžio 13:51

Aš mero vietoje, prisiimčiau atsakomybę už susidariusią situaciją rajone ir atsistatydinčiau nelaukdamas tiesioginio valdymo. Tai būtų garbingas ir brandus žingsnis.

Valio
Valio
2018 6 balandžio 13:08

Užtenkamai nesamonių meras pridarė. Pagaliau rajonas galės atsikvėpti.

Zoja
Zoja
2018 6 balandžio 12:49

Tai kuris iš Judėjimo bus atstovas valdyti rajoną?

orestas
orestas
2018 6 balandžio 12:35

Neskubėkite, tuoj sugrįš

Rekomenduojami video: