KAM nuotr.

Karo prievolininkams duoti šaukimo nurodymai atvykti pasitikrinti sveikatos bus atšaukti arba perkelti į vėlesnį laiką. Su kiekvienu karo prievolininku bus susisiekta individualiai ir suderintas naujas sveikatos patikrinimo laikas, praneša Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyrius.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba prašo karo prievolininkų, kuriems yra duoti nurodymai pateikti dokumentus ar susisiekti, kreiptis telefonu ar elektroniniu paštu, o dokumentus (mokslo pažymas ar prašymus dėl tarnybos atidėjimo) teikti registruotu paštu ar elektroniniu paštu.

Taip pat primenama, kad karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt.

Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus. Be to, visą informacija karo prievolininkams Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninį padalinių specialistai suteiks elektroniniu paštu arba telefonu.

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie