Prieš metus asfaltuotai Šilo gatvei – vandentiekio tiekėjų siurprizas... Laibgaliečio nuotr.

Absurdas?

Antradienį laibgaliečiai negalėjo patikėti tuo, ką mato. Šilo gatvės asfaltas ardomas, kasamos duobės. Vietiniams paaiškinta, jog šioje gatvėje, kaip ir kitose, tiesiami vandentiekio tinklai, todėl tenka ardyti naują asfalto dangą.

„Ryte žmona į darbą išvažiavo asfaltu, grįžo duobėmis iškasta gatve“, – absurdišku vaizdu piktinosi Šilo gatvės gyventojas (redakcijai pavardė žinoma). Jis atsiuntė ir išrausto asfalto nuotraukų. Laibgaliečiai ėmėsi veiksmų: skambino į Jūžintų seniūniją, bet ten racionalaus paaiškinimo negavo. Geriausiai padėtį žinanti seniūnė Audronė Baltuškaitė turi nedarbingumą, serga ir savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva, kurios pagalbos nedelsiant sustabdyti griovimo darbus tikėjosi Laibgalių gyventojai.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MimiVietinis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mimi
Mimi

Nieko naujo,puikiai sutvarkytą kelią per Neliūbiškį ir Tervydžius atidavė išart Samsono raliui,seniūnei nedarbingumas,specialistai neatsimena kokius leidimus pasirašė. Žvyras nupūstas į griovius, ant kelio liko tik stambūs akmenys, nei su dviračiu, nei su automobiliu neįmanoma pravažiuot. O kelias buvo baigtas remontuot šį pavasarį.

Vietinis
Vietinis

Neilgai pasidziaugti teko graziu lygiu asfaltu… vel bus duobes. Uz tokius sprendimus tai…