Prokurorai turto iššvaistymu, piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu kaltintai socialinei darbuotojai prašė skirti 5 tūkst. eurų baudą. D. Kietienė buvo atsakinga už sunkiai besiverčiančių rajono gyventojų aprūpinimą labdaringu maistu. Ji turėjo „Maisto banko“ įgaliojimą iš prekybos centrų paimti paskutinę dieną galiojančius maisto produktus, kurie pagal sąrašą vėliau buvo išdalijami nepasiturintiesiems. Aptikus neatitikimų, buvo paskelbta, jog pradanginta didelės vertės maisto produktų. D.Kietienė sakė maisto pati nedalijusi, šį darbą atliko kiti savanoriai. „Maisto bankas“ žalą įvertino apie 7,5 tūkst. eurų, dėl pradingusių maisto produktų kreiptasi į teisėsaugą, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtarta, kad D. Kietienė labdarą dalijo nesąžiningai, klastojo dokumentus.

 Viso tyrimo metu D. Kietienė jai metamus įtarimus neigė. Ji tikino buvusi tik savanorė, už maisto dalijimą jai nebuvo mokama, centras jai neskyrė ir transporto.  Sutartį su „Maisto banku“ dėl labdaros dalijimo pasirašė Socialinės paramos centro direktorė Audronė Kaupienė. Skandalui įsilaidavus D. Kietienė buvo atleista iš darbo, bet atleidimą apskundė ir buvo sugrąžinta į darbą, jai teismas iš Socialinės paramos centro priteisė  beveik 6,5 tūkst. eurų už priverstines pravaikštas bei 300 eurų neturtinei žalai atlyginti.

Kove iš direktorės pareigų pasitraukė A. Kaupienė. Balandyje savivaldybė paskelbė konkursą į centro direktoriaus pareigas, bet netrukus konkursas buvo atšauktas.

azija

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
astaSelisNuomoneStai jumsGalvoju ir va ka sugalvojau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
asta
asta

Žuvis pūva nuo galvos…jei meras proteguoja gimines visose srityse tai ko mes norim?

Selis
Selis

Tai panasu, kad nugvelbe, bet neuzteko irodymu…

Nuomone
Nuomone

Manau, kad Betvarke centre. Įtariu, kad Vienos bobos sutvarkyti niekas negali. Užuojauta, stiprybês ir kantrybês Jums darbuotojos.Galvoju maldų ir miŝių reikia, kad ramybê ateitų į centrą.

Stai jums
Stai jums

Va kaip gerai but vagiu valdiskoje istaigoje,ne tik isteisins,bet dar ir pinigu duos,supuvusi valstybe.O kai koks bedzius is alkio vista pavogs,tai i kalejima iskarto.

Galvoju ir va ka sugalvojau
Galvoju ir va ka sugalvojau

Aŝ galvoju ir tikrai žinau, ,kad Dievas tai poniai atlygins su kaupu už viską. Jis nepaperkamas, ne taip kai kurie asmenys. Manau visas Rokiŝkis žino tiesa, juk tikrai žino???. Įdomu, ???? kas jos atsipraŝys????? Dirikê juk pabêgo. Galvoju gal tie, kurie maisto negavo tie turi atsipraŝyti. ?????? Jie kalti bangas sukêlê. o jinai juk tokia ŝaunuolê, ane???? Gulbes antis, juk ŝêrê. Aŝ galvoju, kad pasaulio pabaiga Rokiŝkyje. Galvoju, galvoju. Va tai tau. Pasikeite 10 Dievo įsakymai liko tik 9. Vieno jau nebėra galima jau…….manau aiŝku visiems kurio neliko. Nuomone tokia mano brangieji Rokiŝkiećiai tokia…. pasaulio pabaiga jau pas mus. Ar… Skaityti daugiau »

Smalsutis

Ta proga net Zovė sugrįžo į Rokiškį ir darbo vietoje prie didžiosios maximos prašinėja centų.