A. Stanio nuotr.

– Kokia jūsų vizija taryboje, kokie darbai laukia?

– Vienas taryboje nieko pasieksi ir nepakeisi, todėl einame kaip komanda ir dirbsime kaip komanda. Komandoje turime įvairių savo srities specialistų, visų pirma ir įsiklausysiu į jų nuomonę, ypač klausimais, kuriais neturiu daug žinių. Aišku, mano kompetencijos didžiausios yra kelių priežiūros ir statybos srityse, tad čia tikrai turiu savo nuomonę. Keletą metų dirbdamas AB „Kelių priežiūra“ padalinio vadovu įgavau ir kitokių kompetencijų valdant visus resursus ir planuojat padalinio veiklą.

Su žmona auginame tris vaikučius, tad socialiniai reikalai jaunai šeimai auginant vaikus ir įsigyjant būstą Rokiškio rajone yra nesvetimi. Manau, šios patirtys ir kompetencijos padės ir priimant sprendimus visų rajono gyventojų labui.

– Kokius svarbius klausimus kelsite taryboje?

– Visų pirma reikia susipažinti su tarybos veikla ir kas kaip vyksta ten, o tada svarbūs klausimai ateis savaime. Aišku, visų pirma rajono kelių priežiūra ir remontas, pėsčiųjų takų remontas ir plėtra. Taip pat jaunų žmonių pritraukimas į rajoną ir pagalba šeimoms, auginantiems vaikus.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: