blank

„Kasmetinė medikų apžiūra reikalinga tam, kad visapusiškai būtų patikrinta vaiko sveikata ir laiku pastebėtos galimos problemos. Šeimos gydytojas patikrinimo metu įvertina vaiko ūgį, svorį, kraujo spaudimą, regą, klausą, kraujotakos, kvėpavimo ir kitų organų bei jų sistemų funkcinę būklę. Radus pakitimų, pacientas yra siunčiamas pas gydytoją specialistą konsultacijos arba tyrimų.

Gydytojas odontologas profilaktinio tyrimo metu patikrina vaiko dantų ir žandikaulių būklę ir prireikus skiria gydymą. Kartu tai puiki proga silantais padengti vaikų iki 14 metų krūminius dantis, taip juos apsaugant nuo dantų ėduonies. Ši procedūra taip pat apmokama iš PSDF lėšų.

Jeigu nepasibaigus pažymėjimo galiojimo laikui mokinio sveikatos būklė pasikeičia taip, kad turi būti keičiama jo fizinio ugdymo grupė arba atsiranda naujų bendrų arba specialių gydytojų rekomendacijų, kurių turi būti laikomasi jam dalyvaujant ugdymo veikloje, ši informacija gydytojo įrašoma į popierinę formą Nr. 046/a „Medicininis pažymėjimas“ ir papildomai pateikiama mokyklos visuomenės sveikatos specialistui“, – rašoma rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro internetinėje svetainėje.

Rokiškio VSB inform.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments